Rüyada MAYA Görmek

   Rüyada maya görmek, rüya sahibinin bir eli yağda bir eli balda, afiyette, rahatta ve lüks içinde yaşayacağına alamet ederken bir yandan da kişinin manevi anlamda huzurunu ve sağlığını kaybedeceğine işaret eder. Maddi imkanları çok olan fakat akıl noksanlığı yaşayacak bir kişinin varlığına tabir edilir. Bu rüya hem iyi hem de kötü şekillerde yorumlanır ve rüya sahibinin zenginliğinin yerine geleceğine fakat huzurunun ve sağlığının kalmayacağına delalet eder.


Rüyada Mayanın Görülmesi
Rüyada MAYA Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?


Rüyada MAYA Görmek Rüya Tabirleri


Rüyada Peynir Mayası Görmek
   Rüyada peynir mayası görmek, kişinin rahat yaşamasına olanak sağlayacak kadar gelirinin olacağı anlamına gelir. İşlerin yolunda gideceği ve kişinin dünya malından yana yüzünün güleceği ile tabir edilir. Aynı zamanda inancın güçlü olacağına ve kişinin hem dinde hem de ahlakta olgun ve güzel hale geleceğine delalet eder.

Rüyada Hamur Mayası Görmek

   Rüyada hamur mayası görmek, rüyayı gören kişinin belirsizlikler içinde geçecek bir dönem geçireceğine bu süre içerisinde karar almakta ve adım atmakta çok zorlanacağına işaret eder. Kişi, işlerin bir türlü netlik kazanmayışı nedeniyle ne yapacağını kestiremez hale düşecek demektir.

Rüyada Hamur Mayalamak
   Bir kişi eğer rüyasında hamur mayaladığını görürse o kişinin bazı yeni planları olduğuna delalet eder. Rüya sahibinin yeni oluşumların peşinde olduğuna ve yeni projelere imza atmak için gün saydığına yorulur.

Rüyada Hamur Görmek
   Rüyada hamur görmek hayırlara alamet eder ve rüyayı gören kişinin feraha ereceği, düze çıkacağı, sıkıntılarından ve kötü günlerinden kurtulacağı şeklinde yorumlanır. Hayatın olumlu yönde ilerleyeceği, şansın, kısmetin açılacağı ve bereketin bol olacağı anlamına gelir.

Rüyada Ekmek Görmek
   Rüyada ekmek görmek, rüya sahibinin geçim derdi çekmeyeceğine, her istediğini alabileceğine, her istediğini yapabileceğine ve doyasıya eğlenerek yaşayabileceğine işaret eder.


İhya Rüya Tabirleri :
   Mal ve dünyalığa, zühd ve takvaya, taat ve ibadete delalet eder.
Etiketler; rüyada mayalı ekmek pişirmek rüyada mayalanmış hamur görmek rüyada mayalamak rüyada mayalı hamur görmek nedir rüyada maya yemek rüyada mayalı börek görmek rüyada mayalı poğaça yemek rüyada hamur mayası görmek rüyada yaş maya yemek rüyada kuru maya görmek rüyada ekmek mayası görmek rüyada birine maya vermek rüyada hamur mayası yemek rüyada hamur mayası aramak rüyada hamur mayası almak rüyamda gördüm nedir ne demek demektir ne anlama gelir

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2018 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi