Rüyada MAYDANOZ Görmek

   Rüyada maydanoz görmek hayatın getireceği güzellikler olarak tabir edilir. Rüya sahibini mutlu ve daha yaşanılabilir günler bekliyor demektir. Rüyada maydanoz gören kişi Allah katında en makbul kullardandır ki yaradanın hayırlarından hayatı boyunca faydalanacak, hiç tehlikeye, belaya, kazaya bulaşmayacak, cebi parasız, evi nimetsiz, yüreği sevgisiz kalmayacak demektir.
   Rüyasında maydanoz gören kişinin kalbinin temiz olduğu, bu nedenle de hayatı boyunca yani yaşarken de ebediyete göçtüğünde de huzur içinde olacağı tabiri yapılır. Bu kişi her iki cihanda da Allah’ın sevdiği kulları arasında olacak demektir. Rüyada maydanoz gören kişi her işte muvaffak olur ve her işin altından evvel Allah alnın akı ile çıkar.


Rüyada Maydanozun Görülmesi
Rüyada MAYDANOZ Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?

Rüyada MAYDANOZ Görmek Rüya Tabirleri


Rüyada Maydanoz Almak
   Rüyada maydanoz aldığını gören kişi hiç hastalığa yakalanmaz, her zaman vücudu da kafası da zinde olur. Rüya sahibinin hayatı boyunca yüreği ferah ve huzur dolu geçecek demektir.

Rüyada Maydanoz Yemek

   Rüyada maydanoz yemek rüya sahibi için hem kolaylık hem de meşakkat olarak tabir edilir. Rüya sahibinin gözü yüksekte olduğu için gecesini gündüzüne katarak mesai harcaması gerektiği şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin çok çalışması kendisi için hayırlıdır, kafasının her daim dinamik olacağına işaret eder.

Rüyada Maydanoz Toplamak
   Geleceğe yönelik planlar anlamına gelir. Rüya sahibi yaşlılığında ve emekliliğinde rahat yaşamak, kimseye muhtaç olmamak ve geçim sıkıntısı olmadan ihtiyarlığının tadını çıkarmak için bazı planlar yapıyor ve bankada bir emeklilik hesabı tutuyor demektir.

Rüyada Maydanoz Doğramak
   Rüya sahibinin başını toprağa koymadan önce malını çocukları arasında paylaştırıp, hem kafasını hem de yüreğini susturup, rahat etmek isteyeceği yönünde yorum yapılır. Rüya sahibi kendisinden sonra evlatları arasında nifak olmaması için bunu kendine vazife görmüştür ve vicdanını rahat ettirmesi için mal paylaşımı yapacaktır diye tabir edilir.

Diyanet Rüya Tabiri :
   Rüyada maydanoz görülmesi görülüş şekli ve biçimi nasıl olursa olsun hayra yorumlanır. Bir başka yoruma göre o kimsenin zengin bir aileden nişan yüzüğü alacağına delalet eder.


Seyyid Süleyman :
   Maydanoz, her şekilde ve her mevsimde hayır ve menfaate delalet eder. Sararmış solmuş maydanoz hafif bir hastalıktır. Yemekte pişmiş maydanoz; şifaya, sağlıklı bir bedene işarettir. Çiğ maydanoz yiyen, bir kadından hayır görür. Fakat, nankörlükle mukabele eder dolayısıyla bu hayır devamlı olmaz.
Benzer Aramalar; rüyada maydanoz tohumu ekmek rüyada maydanoz yıkamak rüyada maydanoz ekmek rüyada maydanoz tohumu görmek rüyada maydanoz sapı görmek rüyada maydanoz satmak rüyada maydanoz temizlemek rüyada maydanoz görmek ihya rüyada maydanoz yemek rüyada maydanoz görmek diyadinnet rüyada maydanoz toplamak rüyada sararmış maydanoz görmek rüyada maydanoz görmek imam nablusi rüyada maydanoz tarlası görmek rüyada maydanoz doğradığını görmek rüyada dereotu görmek rüyamda gördüm nedir ne demek demektir ne anlama gelir

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2018 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi