Rüyada MAYIN Görmek

   Rüyada mayın görmek hem iyiye yorulmaz, hem de uğursuzluk, sıkıntı ve belaları ifade eder. Olumsuz gelişmeleri bildiren rüya, özel hayatta yaşanacak krizlerin veya kavgaların boşanma isteğine değin uzanabileceğini, rüya sahibinin çektiği eziyete son vermek için her şeyden vazgeçecek kadar gözünü karartacağını delalet eder. Rüya sahibini duyduğunda çılgına çevirecek, sinirlerine hakim olmakta zorlayacak olayların hasıl olacağını, evin içinde esip gürleyecek olan kişinin sevdiklerini kıracağını, uzun süre küskünlüklerin yaşanacağını da ifade eder. İş hayatında çetin günlerin geleceğini ve düşmanların atağa geçeceğini bildiren rüya bazı projelerde araya giren kötü niyetli, çıkarcı kimseler nedeniyle zarar edileceğini, güvenilen insanların dışındaki kimselerle bu dönemde işbirliği içine girmenin doğru olmayacağını da vurgular.


Rüyada Mayının Görülmesi
Rüyada MAYIN Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?


Rüyada MAYIN Görmek Rüya Tabirleri


Rüyada Mayın Döşemek
   Kendisine yapılmış bir hatanın veya yanlışın kinini güden kişilerin yıllarca içlerinde besledikleri duyguları o kimseye direkt olarak söyleyeceklerini ve tüm bağlarını koparacaklarını bildirir. Tehlikeli ve onay görmeyen, hatta yasalar açısından da sıkıntılı işlere girişecek olan rüya sahibinin bir an evvel davranışlarını, düşüncelerini değiştirmesi gerektiğini öğütler. Bu tutumda devam edilmesi halinde başkaları zarar görse bile en büyük zararı rüya sahibinin göreceğini, ilerleyen zamanlarda büyük pişmanlıklara neden olacak olayların içinde bulunmamak gerektiğini de belirtir.

Rüyada Mayın Toplamak

   Bir araziden mayın topladığını gören kişi düşmanları ile masaya oturur ve anlaşmaya varır. Karşılıklı sulhun sağlanacağı günlerin yakın olduğunu belirten rüya, eski nefretlerin, kavgaların hükmünü yitireceğini, daha barışçıl bir tutum içine girileceğini, kendi hayatını düzene sokacak olan rüya sahibinin başkalarının da zarar görmesini engelleyeceğini delalet eder.
Benzer Aramalar; rüyada mayın tarlası görmek rüyada mayına basmak rüyada mayınlı tarladan geçmek rüyada mayın patlatmak rüyada mayınlı tarla görmek rüyada mayın aramak rüyada mayın bulmak rüyada mayınlı yolda yürümek rüyada mayın patlaması rüyada mayın tarlasında yürümek rüyada mayın temizlemek rüyada mayına basmak rüyada mayın tarlası görmek diyanet rüyada mayınlı tarladan geçmek rüyada mayın tarlasından geçmek rüyada mayınlı tarla görmek rüyamda gördüm nedir ne demek demektir ne anlama gelir

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2018 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi