Rüyada MAYMUN Görmek

   Rüyada maymun görmek her türlü kötü alışkanlığı olan bir adama işaret eder. Maymun aynı zamanda kişiye kötülük yapmak için en zayıf anının bekleyen birine işaret eder. Tabir yerindeyse bu kişi bir köpek gibi iz sürüyor, rüya sahibinin her attığı adımı takip ediyor demektir. Bir kişi rüyasında maymunla kavgaya tutuştuğunu ve onu yenmeyi başardığını görürse, önemsiz ama yatağa düşürecek bir sağlık sorunu yaşayacak sonra da yeniden sağlığına kavuşacak demektir.


Rüyada Maymunun Görülmesi
Rüyada MAYMUN Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?

Rüyada MAYMUN Görmek Rüya Tabirleri


Rüyada Maymunla Cinsel İlişkiye Girmek
   Bir kimse eğer rüyasında maymunla cinsel ilişkiye girdiğini görürse çok büyük bir yanlışa düşecek ve Allah katından günahkar olacak demektir.  Bir kimse rüyasında yanından hızla bir maymunun geçip gittiğini görürse eğer o kişi çevresinde ona zarar verecek olan kişiyi etkisiz hale getirerek kendisinden uzaklaştıracak demektir.

Rüyada Maymun Eti Yemek
   Rüyada maymun eti yemek kişinin uzun sürecek olan bir sağlık sorununa delalet eder. Rüya sahibi eğer rüyasında maymun etini şifa bulması için yerse bu sağlık sorunu ile ömür boyu mücadele etmek zorunda kalır.

Rüyada Maymun Yakalamak

   Bir kimse rüyasında maymun avladığını görürse hilebaz birinden yardım alarak hile ile bir iş yapacak demektir.

Rüyada Maymunun Isırdığını Görmek
   Bir kişi rüyasında kendini maymunun ısırdığını görürse bu, rüya sahibinin biriyle yapacağı kavgaya ya da ağız münakaşasına delalet eder. Rüya sahibinin ağzının tadının kaçacağı anlamına gelir.

Rüyada Dişi Maymun Görmek
   Rüyada dişi maymun görmek bir kadınla tabir edilir. Bu kadın herkesin arasını bozan, kötü huylu ve kötü niyetli bir kadındır.

Rüyada Erkek Maymun Görmek
   Rüyada erkek maymun görmek zalim, kalpsiz, herkese kötülük etmekten zevk alan, kötü huylu, kötü niyetli ve kötü işler yapan bir adam olarak tabir edilir.
Benzer Aramalar; rüyada yavru maymun görmek rüyada maymun sevmek rüyada maymun ısırması rüyada konuşan maymun görmek rüyada maymuna sarılmak rüyada şempanze görmek rüyada maymun sürüsü görmek rüyada maymundan kaçmak rüyamda gördüm nedir ne demek demektir ne anlama gelir

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2018 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi