Rüyada MAZOT Görmek

   Rüyada mazot görmek, rüyayı gören kişinin, hayatındaki kadınlardan birinin yaşadığı sorunlara müdahale etmesinden ötürü büyük ve geri dönülmez sıkıntılara girip uzun bir süre kendisini toparlayamayacağına ve iş hayatında ve aile hayatında problemlerle karşılaşıp tartışma ve sürtüşmelere sebep olacağına yorulur. Uzun zamandan beri planlanan ancak sürekli ertelenen bir gezinin yapılabileceğine delalet eder.
Rüyada mazot gören kişinin, aile hayatında ya da iş hayatında sıkıntılı bir dönem geçirdiği sırada beklenmedik bir yerden ya da bir kişiden destek gelmesine tabir edilir.


Rüyada Mazotun Görülmesi
Rüyada MAZOT Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?

Rüyada MAZOT Görmek Rüya Tabirleri


Rüyada Gaz Yağı Görmek
   Rüyada gazyağı gören kişinin, iş hayatında büyük başarılar sağlayacağına ve gerek bugün gerek yıllar sonra çok iyi mevkilerde bulunacağına işaret edilir.

Rüyada Yanmakta Olan Gaz Yağı Görmek
   Rüyada yanmakta olan gazyağı görmek, gelecek günlerin aydınlık olacağına, iş hayatında sorunsuz ve bol kazançlı günlere girileceğine ve refah içinde yaşanılacağına yorumlanır.

Rüyada Borudan Gaz Yağı Fışkırdığını Görmek
   Rüyada borudan gazyağı fışkırdığını görmek, epey zamandır beklenen hayırlı ve sevinçli bir haberin en kısa zamanda geleceğine ve bu haber üzerine çok huzurlu ve rahat günler yaşanacağına delalet edilir.

Rüyada Benzin İstasyonu Görmek
   Rüyada benzin istasyonu görmek, rüya sahibinin, sıkıntılı günler geçireceğine iki yakasını bir araya getiremeyip parasal olarak iflasın eşiğine geleceğine ve bu sebep ile karışık günlerin çok yakında olduğuna yorulur.

Rüyada Akaryakıt Görmek

   Rüyada akaryakıt görmek, rüyayı gören kişinin, planladığı bir yolculuğa çıkarak iş hayatındaki sıkıntılara ve strese bir süre ara vereceğine işaret edilir.

Rüyada Benzin Almak
   Rüyada benzin aldığını gören kişinin, yasak bir aşk ilişkisine gireceğine ve bu ilişki durumundan ötürü tüm aile hayatının ve sosyal hayatının olumsuz yönde değişeceğine ve büyük sıkıntılar yaşanacağına tabir edilir.
Benzer Aramalar; rüyada mazot doldurmak rüyada mazot bidonu görmek rüyada arabaya mazot doldurmak rüyada bidonda mazot görmek rüyada mazot deposu görmek rüyada mazot satmak islami rüya tabirleri mazot rüyada mazot tankeri görmek rüyamda gördüm nedir ne demek demektir ne anlama gelir

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2018 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi