Rüyada MECLİS Görmek

   Rüyada meclis görmek, kafa karışıklığına neden olacak bazı gelişmeler yaşayan rüya sahibinin karar vermekte zorluk çekeceğine işarettir. İş konusunda birden fazla teklifle karşılaşmak, maddi olanakları ve cazibesi farklı çok iyi fırsatlara sahip olmak demektir. Miras veya toprak ile ilgili bir konuda aile ile birlikte karar verileceğine ve kişinin eline geçecek para miktarından sonra kafasındaki işi gerçekleştirmek için her şeyin uygun olacağını da alamet eder. Bu rüya kişinin kendi güvenliğini ve konforlu hayatını korumak için bazen aşırı davranışlarda bulunacağına, bu yüzden cimriliği ile çevresinin dikkatini çekeceğine ve gelecek kaygısı nedeni ile bugünkü hayat standardında biraz daha düşüşe geçeceğine yorumlanır.


Rüyada Meclisin Görülmesi
Rüyada MECLİS Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?


Rüyada MECLİS Görmek Rüya Tabirleri


Rüyada Meclise Girmek
   Gururlanılacak bir işe imza atmak anlamına gelen rüya, kişinin tüm hayatını etkisi altına alacağı bir riske girerek kendisini kanıtlama imkanı bulacağını bildirir. Hayatın sunduklarının dışında kendi hırsı ve istekleri doğrultusunda hareket eden rüya sahibinin hayallerine kavuşmak için uğraşacağına, kendisini geliştirmesine yardımcı olacak ve tecrübeleri ile rüya sahibine ışık tutacak önemli bir kimseyle karşılaşılacağına da tabir edilir. Meclise girdiğini gören kimseler yönetim kadrosunda görev alırlar ve işlerinde yükselmeleri söz konusu olur.

Rüyada Meclis Binası Görmek

   İşlerin büyümesi sonucu yeni bir binaya taşınmak ve yeni işçiler almak anlamına gelen rüya hayırlı yorumlara vesiledir. Kişi için resmi olanakları çok iyi olan bir göreve, mevki sahibi olduğu kadar zenginliği ile de göz dolduran bir eşe, şans dolu günlere işarettir. Dua edilen bir isteğin en kısa zamanda gerçek olacağının da müjdesini verir.

İhya Rüya Tabirleri :
   Politikacıların bulunduğu meclis menfaat çatışmasına, söz ve fiilde gösteriş ve riyaya, iş değil söz üretmeye, kitle avcılığına ve demagojiye; Vaaz ve nasihat meclisi üzüntü ve sıkıntıdan kurtulmaya, öğüt ve tavsiyelerin gereğini yerine getirmeye, Kur'an meclisi ve orada adabına uygun olarak oturmak esenlik ve makama, İlim meclisi aydınlık kafaya, güzel ve anlamlı hayata; Meclis rütbeye, makama, ev halkına, binit vasıtalarına yahut üzerine oturulan sedir, koltuk, divan vb. şeylere; Geniş meclis iç aydınlığına ve bol geçime; dar meclis kasvet ve sıkıntıya; Bir yerde görülen insan toplulukları hayır üzere bir araya gelmişlerse hayrın husulüne, şer üzerine toplanmışlarsa nifak ve bozgunculuğa; Bilinmeyen ve orada bol rızık bulunan meclis çok hayırlı amellere, cihada, şehadet veya hayırlı dünyalığa delalet eder.
Benzer Aramalar; rüyada türkiye büyük millet meclisi görmek rüyada tbmm meclis görmek rüyada meclis başkanı görmek rüyada kuran meclisi görmek rüyada ilim meclisinde bulunmak rüyada belediye meclis üyesi görmek rüyada meclis üyesi görmek rüyada kendisinin ilim meclisinde görmek rüyamda gördüm nedir ne demek demektir ne anlama gelir

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2018 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi