Rüyada MEDRESE Görmek

   Rüyada medrese görmek, rüyayı gören kişinin dinde olgun ve güzel kişi olduğuna, insanlara iyilik yapmaktan çok büyük huzur duyduğuna bunu ibadet saydığına, kin ve nefret nedir bilmediğine, Allah’ın bağışlayıcı kullarından olduğuna, doğruluktan ve dürüstlükten ayrılmadığına, içine fesat düşürmediğine, nefsine yenilmediğine, ailesinin boğazından da haram tek lokma geçirmediğine rivayet edilir.


Rüyada Medresenin Görülmesi
Rüyada MEDRESE Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?


Rüyada MEDRESE Görmek Rüya Tabirleri


Rüyada Medrese Yaptırmak
   Rüyayı gören kişinin hayrına çok makbul bir iş yapacağı, insanları sevindireceği, onların her zaman dua edeceği ve güzel anacağı kimse olacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin hak yolunda çok büyük bir adım atacağına ve büyük sevap kazanacağına işaret eder.

Rüyada Medreseye Gitmek
   Rüyayı gören kişinin Allah tarafından gelecek iyi, güzel ve hayırlı gelişmelerle karşılaşacağına, mutlu olacağına, rızık elde edeceğine, sorunlarından, sıkıntılarından ve borçlarından kurtulacağına, rahata kavuşacağına, feraha ereceğine, gönül hoşluğu ve esenlik bulacağına rivayet edilir.

Rüyada Medresede Namaz Kılmak
   Rüyayı gören kişinin tövbelerinin, dualarının, dileklerinin ve hayallerinin gerçekleşeceği, kişinin muradına ereceği anlamına gelir. Rüya sahibi isteklerine kavuşacak, hayattan beklentilerini yerine getirmek fırsatı elde edecek, uzun sağlıklı ve güzel bir ömür geçirecek, bunun için de Allah’a her zaman şükredecek demektir.

Rüyada Medresede Olmak
   Rüyayı gören kişinin moralini yerine getirecek, onu ağız tadına, keyfe ve neşeye ulaştıracak yeni gelişmelerin yaşanacağına kötü günlerinden kurtulacağına, gözyaşının kuruyacağına, mutlu ve güzel günlerin geleceğine delalet eder.

Rüyada Tarihi Medrese Görmek

   Rüyayı gören kişinin hikmetli kimse olacağına, hidayete ereceğine, alim ve bilge kişi mertebesine geleceğine, bu sayede insanlar tarafından itibar göreceğine ve kendisinden akıl danışılan insan durumunda olacağına alamet eder. Rüya sahibinin herkes tarafından kendisine saygı duyulması ve sözlerine itibar edilmesi onu çok mutlu ve memnun edecektir diye yorumlanır.

Diyanet Rüya Tabiri :
   Rüyada medrese (okul) görülmesi; o medresenin hocalarına, orada uyulması gereken nizam ve intizama veya medresenin yaptıranına yorumlanır. Bazen de rüyada medrese görülmesi; bir kimsenin hanımına verdiği talaka (boşamaya) ve tekrar ona (hanımına) dönmeye, yani evliliği devam ettirmeye delaletle tabir olunur.

İhya Rüya Tabirleri :
   Medrese yaptırmak, buna imkanı olan için uyanıkken yaptırmaya, Değilse ilim ve irfan ehline yakın olmaya, Bekar için evlenmeye, Medreseye ek yaptırmak ya da ona bir bağışta bulunmak hayırları katlayarak artırmaya, Medresede görülen temiz giyimli öğrenciler ve öğretmenler faydalı ilme, ayak takımından bazı kimseleri medresede görmek ilim yuvasının dünyevi amaçlar için kullanıldığına, Medrese iyiliğe, alım-satıma, cezaları infaz etmeye, ayrıldığı eşine dönmeye, fitne ve bozgunculuk yapmaya; Bazen medrese, orada görevli kimselere, tüzük ve yönetmeliklere delalet eder. Medreseye girmek ilim istemeye veya ilmiyle amel eden birinin tavsiye ve telkinlerinden yararlanmaya delalet eder.

Molla Cami Tabiri :
   Rüyada görülen medrese iyiliğe, cezaları infaz etmeye, alım satıma ve fitne çıkarmaya işarettir.
Benzer Aramalar; rüyada medrese talebesi görmek rüyada medrese talebesi olmak rüyada medrese hocası görmek rüyada medresede namaz kılmak ruyada medresede yemek yemek rüyada talebe görmek rüyada medresede kalmak rüyada külliye görmek rüyamda gördüm nedir ne demek demektir ne anlama gelir

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2018 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi