Rüyada MEDYUM Görmek

   Rüyada medyum görmek, rüyayı gören kişinin aile büyüklerinin duygu, düşünce ve kararlarına çok değer verdiğine, onların hayat tecrübelerine güvendiğine, nasihatlerini kulak ardı etmediğine alamet eder. Rüya sahibinin annesinin ve babasının rızasını almadan hiçbir işe kalkışmadığına ve onlara sormadan hiçbir karar almadığına işaret eder.
Rüyayı gören kişinin özellikle de bilgisinin yetersiz olduğu konularda bir bilene danışmadan hareket etmediği ve bu alışkanlığı sayesinde her zaman avantajlı olacağı anlamına gelir.


Rüyada Medyumun Görülmesi
Rüyada MEDYUM Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?

Rüyada MEDYUM Görmek Rüya Tabirleri


Rüyada Medyum Olmak
   Rüyayı gören kişinin hislerine çok güvendiğine, geleceğiyle ilgili düşünceleri kadar duygularını da dinleyerek adım attığına, bu sayede kazançlı çıktığına rivayet edilir. Rüya sahibinin bu özelliği sayesinde kendisine akıl danışan ve yol soran kişi çok olacak demektir.

Rüyada Medyuma Gitmek
   Rüyayı gören kişinin kafasının ve duygularının karışık olduğu, ne yapacağına bir türlü karar vermediği, belirsizlikler yaşadığı ve bu nedenle de bazı kişilerin desteğine ihtiyaç duyduğu anlamına gelir. Rüya sahibinin kendisini çaresiz durumda hissettiğine, onu şifa götürecek ve çare olacak insanlara gereksinim duyduğuna tabir edilir.

Rüyada Meddah Görmek
   Rüyayı gören kişinin zor günlerinde yanında olan, ona teselli veren, yaralarını saran, acılarını dindirmeye çalışan sahici bir dostu olduğuna delalet eder. Bu kişinin rüya sahibini hiç yalnız bırakmadığına, yüce gönüllü ve iyi niyetli olduğu kadar olgun, okumuş ve kültürlü kişi olduğuna işaret eder.

Rüyada Falcı Görmek

   Rüyada falcı görmek hayırlara alamet eder ve rüyayı gören kişinin çektiği zahmetten, yokluktan ve hastalıklardan kurtulmak için ihtiyacı olan çarelere kavuşacağına, şifa bulacağına ve yüzünün güler olacağına rivayet edilir.

Rüyada Astrolog Görmek
   Rüyayı gören kişinin bilimden ve doktordan çok halk arasında koca karı ilaçları diye bilenen ilaçlara başvurduğuna ve kulaktan dolma bilgileri olan kişilere itibar ettiğine işaret eder.
Benzer Aramalar; rüyada falcı kadın görmek ne anlama gelir ruyada medyumla konusmak rüyada kahin görmek rüyada falcının söyledikleri rüyada muskacı hoca görmek rüyada cinci hoca görmek rüyada büyücü görmek rüyada hoca görmek rüyamda gördüm nedir ne demek demektir ne anlama gelir

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2018 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi