Rüyada MEME Görmek

   Rüyada meme görmek genelde kadın ile tabir edilir. Rüya sahibi erkekse, bu kişinin karısına ya da kızına işaret eder. Rüyada bir kişinin memesinde süt olduğunu görmesi onun metanetine ve soğukkanlılığına delalet ederken aynı zamanda bir kız çocuğu sahibi olacağı anlamına da gelmektedir. Kişinin memelerinden süt geldiğini görmek çok hayırlıdır ve bolluğa, berekete, hayırlı olacak nikaha işaret eder. Bir erkek eğer rüyasında memelerinden süt geldiğini görürse rüyası malını kaybedip, yokluğa düşeceğine işarettir. Yaşlı bir kadın eğer rüyasında memelerinden süt geldiğini görürse ömrünün artık tamam olduğuna delalet eder. Kişinin rüyasında memesinin uçlarının kesilmiş olduğunu görmesi ya varlığını kaybedip kıtlık çekeceği ya da evlatlarından kız olanının öleceği anlamına gelir. Bir erkeğin rüyasında memelerinde süt olduğunu görmesi hayatının uzun olacağı, mutluluk ve bolluk içinde sefa sürerek yaşayacağı anlamına gelir. Rüyada memelerin şekilsiz olduğunu görmek doğru yoldan ayrılıp, hata işlemeye ve Allah katında günahkar olmaya işaret eder.


Rüyada Memenin Görülmesi
Rüyada MEME Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?

Rüyada MEME Görmek Rüya Tabirleri


Rüyada Süt Emmek
   Bir kişinin rüyasında güya tanıdığı bir kadının memesinden süt emmesi, ama bu kadını gerçek hayatta hiç görmemiş olması, sağlık sorunu yaşayacağı anlamına gelir. Bu hastalığın nekahet süresi de oldukça zor geçecektir.

Rüyada Memesini Büyük Görmek

   Bir kişinin rüyasında memelerinin büyük ve çok da estetik olduğunu görmesi demek, evlat ve mal sahibi olacağı anlamına gelir.

Rüyada Memelerin Sarktığını Görmek
   Rüyada memelerin düştüğünü görmek hiç iyi değildir. Bir kişi rüyasında memelerinin düştüğünü görürse bu onun evlat acısı yaşamasına delalet eder.

Rüyada Memeden Süt Gelmesi
   Eğer bir erkek rüyasında kendini kadınmış gibi görüp, memelerinin de süt damlattığını görürse, rüyası, üzerine düşen bir sorumluluğu yerine getirmesi gerektiğine delalet eder.

Rüyada Meme Ucunun Kopması
   Rüyayı gören kişinin, kendisini hiç beklemediği kötü bir durumun içinde bulacağına, yaptığı işten bir türlü kazanç elde edemeyeceğine, hayallerinden günbegün daha da uzaklaşacağına, sevdiği kişilerin sırt çevireceğine, elindeki zenginliğin her geçen gün daha da eriyeceğine, kısa süre içinde büyük borçların altına gireceğine ve sıkıntılarının sürekli artacağına işarettir. Rüyada meme ucunun kopması ve dikilmesi,  sıkıntıların kıs süre içinde ve çok fazla zarar bırakmadan sona ereceğine, verilen kararlar sayesinde istenen her şeye ulaşılacağına, kırılan kalplerin tekrar barışacağına ve yapılan hataları telafi etmek yolunda destek olmak yerine köstek olan insanların hayattan uzaklaştırılacağına yorumlanır.

Rüyada Meme Büyümesi
   Alınacak yardımlar sayesinde iş hayatında çok iyi çalışmalar gerçekleştirileceğine, maddi açıdan çok iyi bir konuma kavuşulacağına, arkadaşlardan biri ile kurulan işte beklenenden daha büyük kazanç elde edileceğine, anne baba hayır dualarının alınacağına, yardıma muhtaç insanlara yardımcı olunacağına ve eğitim hayatına geri dönme yolunda bazı adımlar atılacağına tabir edilir. Rüyada meme büyümesi ve patlaması, istenmeyen sonuçların yaşanacağı bir döneme girileceğine, ortaklardan birinin yapacağı hatalar yüzünden iş hayatında prestij kaybı yaşanacağına ve mali bir krize doğru sürüklenileceğine delalettir.

Rüyada Meme Emmek
   Kişinin, uzun yıllardan beri hayal ettiği işe kavuşacağı, bu iş içerisinde çok iyi bir pozisyona terfi alacağı, gittiği her yerde kendisinden bahsedileceği, sorunları kolayca çözeceği, birçok kişiye iş imkanı sağlayacağı, hayırlı bir kısmetle dünya evine gireceği ve yakın bir zaman içinde evlat sahibi olacağı anlamına gelir. Rüyada meme emmek istemek, birçok konuda tecrübesiyle destek olan bir kişinin vereceği akıl sayesinde bir işe girileceğine, bu işte yavaş yavaş kazancın artacağına, sorunlu geçen bir dönemin sona ereceğine, yapılan hataların tekrarlanmayacağına ve çok kısa zamanda büyük bir zenginliğe kavuşulacağına işarettir.

Rüyada Meme Emen Çocuk Görmek
   Rüya sahibinin, yakın akrabalarından birinin yaptığı işle ilgili bir teklif alacağına, ardından birçok konuda yardımcı olacağına ancak işte ortaklığa girmeyeceğine, bu sayede az da olsa bir kazanç elde edeceğine ancak işin stresinden ve sıkıntısından kaçınacağına yorulur. Rüyada meme emen kız çocuk görmek, iş dünyasında büyük bir şöhrete sahip bir kişiyle kurulacak ortaklık sayesinde uzun sürecek bir başarıya imza atılacağına, bu sayede haneye bolluk ve berekete dolacağına, haksızlık yapan kişilerin yenilgiye uğratılacağına ve sıkıntıların sona ereceğine alamettir.

Rüyada Meme Kanseri Olduğunu Görmek
   Zor zamanlar geçirileceğine, elde avuçta olan malın mülkün bir sağlık sorunu için harcanacağına, maddi açıdan büyük zarar getirebilecek bir işle ilgili olarak bir adım atılacağına, telafisi olmayacak bir hata yapılabileceğine, yakın bir kimsenin işle ilgili yapacağı bir yorumdan ötürü moralin iyice bozulacağına ve bazı kötü kararlara verileceğine yorumlanır. Rüyada meme kanseri olduğunu duymak, iş yapılan bir kişiyle yaşanacak bir tartışmadan ötürü alışverişin sona ereceği, gidilen yolda bazı engellerle karşılaşılacağı, bu engellerin bir türlü aşılamayacağı, birçok fırsatın kaçırılacağı ve haneye bazı tartışmaların girmesiyle huzurun kaçacağı anlamına gelir.

Rüyada Meme Ucu Görmek
   Kişinin, yeni bir iş konusunda büyük bir sıkıntının kıyısından döndüğüne, yeni iş arayışına girdiğine, sabırlı davranırsa eğer çok yakın zamanda büyük kazanç getirecek bir işin içinde yer alacağına, bu sayede büyük başarılar kazanıp kendisini ispat etme şansı bulacağına ve hem aile bireylerine hem sevdiği kişilere iş konusunda yardımcı olacağına rivayet edilir. Rüyada meme ucu ısırmak, sıkıntı yaratacak bir karar verileceğine, bu kararın çok hızlı bir şekilde düzeltilmeye çalışılmasına rağmen bir türlü istenen durumun gerçekleşmeyeceğine, sorunlu başlayan bir işin yine sorunlu devam edeceğine ve parasal olarak büyük bir zarara yol açacağına alamettir.

Rüyada Meme Tutmak
   Rüyayı gören kişinin, işle ilgili olarak büyük bir kaynak bulacağına, bu kaynağı kullanmak için bazı projeler ortaya koyacağına, ancak bir türlü istenen şekilde bir çalışma gerçekleştirilemeyeceğine, bazı kişilerle fikir alışverişinde bulunarak yeni çalışmalar gerçekleştirileceğine ve bol kazançlı bir çalışma içine girileceğine yorulur. Rüyada küçük meme tutmak, hayırlı bir işin başına geçileceğine, kazancın az da olsa yitirileceğine, ele geçen birçok fırsatın değerlendirileceğine, yapılan hayırların ve yardımların karşılığını bulacağına, eğitim konusunda destek isteyen bazı kişilere yardımcı olunacağına ve ferahlığa çıkılacağına tabir edilir.

Rüyada Memenin Kesilmesi
   İyi başlayan bir işin sonunda bir sıkıntıyla karşı karşıya kalınacağına yorulur. Kişi, büyük bir sorunla karşılaşacak, bu sorundan kurtulmak için bir ortaklık kuracak, ilk başlarda çok iyi giden ve kazanç getiren bir çalışma bu ortaklığın devam etmesi yüzünden kötü bir hal alacak ve zorluklar bir türlü aşılamayacak demektir. Rüyada memenin kesilmesi ve kan akması, sorunlu bir işin kaynaklara ve zenginliğe zarar vereceğine, bu yüzden bazı tartışmaların ortasında kalınacağına, eğitimle ilgili olarak bir sıkıntı yaşanacağına, sağlığın bozulma noktasına geleceğine, beklenmedik bir sıkıntıyla uğraşılacağına ve gidilen yolda birçok rakip tarafından zarara uğratılacağına delalettir.

Rüyada Memenin Küçülmesi
   Rüyayı gören kişinin, yaptığı işin başka kişiler tarafından da yapılmaya başlanmasından ötürü kazancının azalacağına, bu yüzden kendisine yeni bir iş bulacağına, ancak daha uzun bir süre boyunca kıt kanaat geçineceğine ve bir süre sorun yaşayacağına tabir edilir. Rüyada memenin büyümesi, yapılan işte beklenenden daha fazla kazanç elde etmeye, maddi olarak çok iyi bir çıkış yapmaya, birçok kişiye iş olanağı sunmaya, sorunları çözmeye, kırılan kalpleri tamir etmeye, yeni bir haneye ve arabaya sahip olmaya ve birçok başarı kazanmaya yorulur.

Rüyada Memenin Sarkması
   Kişinin, hem iş hayatında hem aile hayatında bazı sorunlarla boğuşmasından ötürü işlere gereken önemi veremeyeceğine, bu yüzden çok sıkıntılı bir dönem geçireceğine, elinde bulunan imkanları kullanmaya çalıştığında birçok sorunla karşılaşacağına, dertlerinin artacağına, yaptığı hataları sürekli tekrarlayacağına ve zor zamanlar geçireceğine işarettir. Rüyada memenin sarkması ve yere değmesi, işlerin çok kötü bir hal alacağına, bazı tartışmaların ortasında kalınacağına, zor zamanlar geçirileceğine, yapılan bir hatadan ötürü uzun bir zaman boyunca pişmanlık duyulacağına ve sıkıntı çekileceğine alamettir.

Rüyada Memede Kan Görmek
   Ele geçen kazancın sorunlar yüzünden kesileceği ve zorlukların baş göstereceği anlamına gelir. Rüyada memede kan görmek ve silmek, bolluk içinde bir hayata sahip olunacağına, dertlerin ve sorunların aşılacağına ve atılacak adımlar sayesinde büyük bir ferahlık yaşanacağına tabir edilir.
Benzer Aramalar; rüyada memenin büyüdüğünü görmek rüyada kendi memesini görmek rüyada kendi memenin ucunu görmek rüyada memede yara görmek rüyada memesinin emildiğini görmek rüyada kendi memelerini açık görmek rüyada kendi göğsünü açık görmek rüyada memenin ucunun kopması rüyamda gördüm nedir ne demek demektir ne anlama gelir

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2018 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi