Rüyada MEMLEKET Görmek

   Rüyada memleket görmek, rüyayı gören kişinin yeni, hayırlı ve güzel başlangıçlar yapacağına, kendisine bol sohbet, neşe ve eğlence getirecek, hayatına da değer katacak kimselerle karşılaşacağına bu durumun onun adına büyük bir şans olacağına rivayet edilir. Rüya sahibinin güzel günler göreceğine, kendisine mutluluk ve başarı getirecek yenilik yapacağına, bunun da hayatındaki en isabetli karar olacağına tabir edilir.


Rüyada Memleketin Görülmesi
Rüyada MEMLEKET Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?


Rüyada MEMLEKET Görmek Rüya Tabirleri


Rüyada Yabancı Memleket Görmek
   Bu rüya iki şekilde yorumlanır ve rüyayı gören kişinin bilmediği işlere gireceğine, bu nedenle zorlanacağına, sıkıntıya düşeceğine, kaybetme ve başarısız olma korkusuna yakalanacağına işaret ettiği şeklinde kabul edilirken bir diğer yandan da tam tersi şekilde yorumlanır ve rüya sahibinin tecrübesiz olduğu işlerde zaferi göğüsleyeceği ile açıklanır.

Rüyada Memleket Değiştirmek
   Rüyayı gören kişinin gerçekten de bir iş ya da muhit değişikliği yapma planı olduğuna ve bunu gerçekleştirmenin yollarını aradığına delalet eder. Rüya sahibi daha iyi bir hayatın özlemini duyuyor, ona kavuşmak için fırsat kolluyor ve kendisini hayaline götürecek yollar arıyor demektir.

Rüyada Memlekete Döndüğünü Görmek
   Rüya sahibinin olumlu olaylar yaşayacağına, mutlu olacağına, daha fazla kazanç ve daha fazla rızık elde edeceğine işaret eder. Rüyayı gören kişinin amaçlarının gerçekleşeceğine, önün açılacağına ve yaşamındaki aksiliklerin ortadan kalkacağına tabir edilir.

Rüyada Başka Memlekete Gitmek
   Rüyayı gören kişinin doğru adımlar atacağına, kendisine hayır getirecek kararlar alacağına, atılıma geçeceğine, ekonomik şartlarının iyileşeceğine, imkanlarının çoğalacağına ve refah düzeyinin de artacağına alamet eder.

Rüyada Uzak Memlekete Gitmek

   Rüyayı gören kişinin zorlukların üstesinden gelmeyi bileceğine, bunun kendisine cesaret ve güven vereceğine, bundan sonra geleceğinin kendisine şans, kısmet, başarı, zafer ve zenginlik getireceğine yorulur. Rüya sahibinin ağız tadı ile yaşayacağı anlamına gelir.
Benzer Aramalar; ruyada memleketine gittiğini görmek rüyada memlekete gitmek diyanet rüyada memleketini görmek diyanet rüyada memleketteki evi görmek rüyada memlekete yolculuk yapmak rüyada doğduğu memleketi görmek rüyada memlekete gitmek için hazırlanmak rüyada köyüne gitmek rüyamda gördüm nedir ne demek demektir ne anlama gelir

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2018 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi