Rüyada MEMUR Görmek

   Rüyada memur görmek, kötü bir şekilde yapılan işlerin hep aynı olduğuna ve çok sıkıcı olduğuna, rüyayı gören kişinin yapılan işlerden ötürü sıkıntıya düşeceğine ve çok yoğun olarak çalışılmasına rağmen halen bir arpa boyu yol gidilmediğine delalet eder. Aynı zamanda, resmi bir kuruma yapılmış olan iş başvurusunun açıklanacağına tabir edilir.


Rüyada Memurun Görülmesi
Rüyada MEMUR Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?


Rüyada MEMUR Görmek Rüya Tabirleri


Rüyada Memuriyete Tayin Edilmek
   Rüyada memuriyet tayin edilmek, iş hayatından son derece yorucu ve yıpratıcı dişlere girişileceği ve bu yüzden ruhen ve bedenen çok fazla yıpranacağına işaret edilir.


Rüyada Genç Memur Görmek

   Rüyada genç memur görmek, sosyal hayatta ve aile içinde yaşanılan sorunlardan başını kaldırıp kendisine ayıracak zaman bulamadığına işaret eder.

Rüyada Müstahdem Görmek
   Rüyada müstahdem görmek, iş hayatında yapılan çalışmalarda çok büyük ve geri dönüşü olmayan zararlara uğranacağına ve işletilen firmanın bu yüzden kapanmakla karşı karşıya kalacağına ve bu durumun çok uzun bir süre devam edeceğine yorulur. Aynı zamanda, rüyayı gören kişinin, çok mantıklı ve akıllıca hareket ettiğine, çok iyi çalıştığına ve bu şekilde çalışmaya ederse en kısa sürede karşılığını fazlasıyla alacağına tabir edilir.

Rüyada Hademe Olduğunu Görmek
   Rüyada hademe olduğunu görmek, rüya sahibinin, çok büyük bir sorumluluk ve çok karmaşık bir işle karşı karşıya olduğuna ve sıkıntılı bir dönem geçireceğine işaret eder.

Rüyada Sekreter Görmek
   Rüyada sekreter görmek, rüya sahibinin, beklenmedik bir anda çok güzel ve sevinçli haberler alacağına ve bu haberler ışığında yapılacak işlerle ilgili yeni kararlar vereceğine delalet eder.


Tiflisi Tabirleri

Çağdaş Ulema :

Bir memura para verdiğinizi görmek; zarar edeceğinize


Bir memurla tartıştığınızı görmek; bir tartışma yaşayacağınıza ve bu yüzden rahatsızlık duyacağınıza işarettir.
Benzer Aramalar; rüyada memur olacağını görmek rüyada devlet memuru görmek rüyada arkadaşının memur olduğunu görmek rüyada kadın memur görmek rüyada kendini memur olarak görmek rüyada arkadaşını memur görmek rüyada erkek memur görmek rüyada kardeşinin memur olduğunu görmek rüyamda gördüm nedir ne demek demektir ne anlama gelir

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2018 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi