Rüyada MENEKŞE Görmek

   Rüyada menekşe görmek, çok güzeldir ve daima iyi olana işaret eder. Rüya sahibinin çok naif, kırılgan, zarif, görgülü ve anlayışlı kimse olduğuna işaret ettiği gibi çevresinde de böyle kimseler olacağına ve onlardan yana hep mutlu ve memnun olacağına işaret eder. Sevinç ve uzun ömür anlamına gelir. Hayatın güzellik ve ağız tadı içinde geçeceğine tabir edilir. Rüyada menekşe görmek, aynı zamanda Allah’ın kişiye gönül işlerinin hayırlı olanlarını nasip etmesi ve aşk hayatından yana gülmesi şeklinde yorumlanır.


Rüyada Menekşenin Görülmesi
Rüyada MENEKŞE Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?

Rüyada MENEKŞE Görmek Rüya Tabirleri


Rüyada Menekşe Çiçek Görmek
   Rüyada menekşe çiçek görmek de aynı anlama gelir. Rüya sahibinin hayatında çok yakın zamanda hayırlı ve güzel olaylar yaşanacağı ve kişinin hayatının genelinin bu şekilde geçeceği anlamına gelir. Kişi, ağlamaktan çok güleceği bir hayat sürecektir.

Rüyada Menekşe Dikmek
   Rüyada menekşe dikmek, rüya sahibine zararı olmayan ama hayır da getirmeyecek olan kişilerin varlığı ile açıklanır. Bu kişiler neredeyse hiçbir meziyeti yok denecek kadar bilgisiz kişilerdir ve varlıkları da yoklukları da birdir diye değerlendirilir.

Rüyada Menekşe Toplamak
   Rüya sahibinin aradığı aşkı bulacağı bir yerden davet alması anlamına gelir. Bir de kişinin sevdiği kimseden beklediği güzel sözleri duyup çok mutlu olacağına tabir edilir. Yani aşk hayatı ile yorumlanır.

Rüyada Menekşe Almak
   Rüyasında menekşe aldığını gören kişi sevgilisiyle yakınlaşacak demektir. Eğer sevgilisi yoksa o halde kendisini derinden etkileyecek ve gördüğünde çarpılacağı bir kişi ile tanışacak, kısa sürede tutkulu bir aşk yaşayacaktır.

Rüyada Mor Menekşe Görmek

   Rüyada mor menekşe görmekle, menekşe görmek aynı anlamlara gelir. Rüya sahibinin çok memnun olacağı, Allah’ına şükredeceği bir hayatı olacağına, sevdiklerinin hep yanında kalacağına, mutluluğa, bol kazanca, berekete ve sağlığa delalet eder.


Tiflisi Tabirleri

İbn-i Şirin :

Mevsiminde menekşe görmek; çocuğunuz olacağına veya bir kadından bir şey elde edeceğinize

Dalından menekşe koparmak; üzüntüye işarettir.

Kirmani :
   Kadın için menekşe dalından bir menekşe koparıp kocasına vermesi, kocasının onu boşayacağına, başkasının bir demet menekşe verdiğini görmesi ise, aralarına ayrılık gireceğine işarettir.

Cabir Mağribi :

Menekşe, kötü huylu ve geçimsiz kadına işarettir.

Çağdaş Ulema :

Menekşe görmek; bazı inançlarınızı değiştirmek isteyeceğinize


Menekşe dermek, hediye etmek veya hediye almak; sorunsuz mutluluğa işarettir.
Benzer Aramalar; rüyada saksıda menekşe görmek rüyada menekşe yaprağı görmek rüyada menekşe koparmak rüyada menekşe dikmek rüyada mor menekşe görmek diyanet rüyada menekşe görmek diyadinnet rüyada saksıya menekşe dikmek rüyada menekşe dikmek ne anlama gelir rüyamda gördüm nedir ne demek demektir ne anlama gelir

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2018 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi