Rüyada MENEMEN Görmek

   Rüyada menemen görmek, pek hayırlara işaret etmez ve rüyayı gören kişinin uğursuzlukların peşini bırakmayacak kötü ve zor bir süreç geçireceğine rivayet edilir. Rüya sahibinin kendisine hayır getiremeyecek işlere atılacağına, sermaye kaybedeceğine, maddi anlamda zayıflayacağına, rızkının ve kazancının azalacağına bu nedenle de yokluk içinde kalacağına işaret eder. Şansın ve kısmetin kapanacağı anlamına gelir.


Rüyada Menemenin Görülmesi
Rüyada MENEMEN Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?


Rüyada MENEMEN Görmek Rüya Tabirleri


Rüyada Menemen Yaptığını Görmek
   Rüyayı gören kişinin kendisi için adeta kurtuluş olacak işlere gireceğine ve olumlu sonuçlar elde edeceğine işaret eder. Rüya sahibinin sabırla, çalışarak ve emek vererek içine düştüğü kötü hallerden kurtulacağına ve zorluklarla baş etmeyi bileceğine delalet eder.

Rüyada Menemen Pişirmek
   Rüyada menemen pişirmek de menemen yapmak gibi yorumlanır ve zahmet, sıkıntı, gözyaşı ve çile sonrasında rahata ermeye, hafiflemeye, esenliğe kavuşmaya, amaçlarına nail olmaya ve hayallerine kavuşmaya rivayet edilir. Rüya sahibinin hem iş hem de aile hayatında şansının döneceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Menemen Yedirmek
   Rüyayı gören kişinin malından ve parasından harcayarak sevdiği bir kişi için büyük bir fedakarlık yapacağına alamet eder. Rüya sahibinin çevresinde zor durumda kalmış bir kimseye memnuniyetle ve samimi olarak iyiliğinin ve hayrının dokunacağına yorulur.

Rüyada Menemen Kusmak
   Hayırlara alamet eder. Rüyayı gören kişinin hastalıklarından, borçlarından, ağırlığından, üzüntülerinden, korkularından, karamsarlığından, kararsızlığından ve kötü duygu ve düşüncelerinden kurtulacağına, rahat edeceğine, gerçek mutluluğu ve huzuru yaşama şansına nail olacağına tabir edilir.

Rüyada Menemen Yemek

   Rüyayı gören kişinin geçim kaynaklarını arttırmak böylece daha güzel bir hayat sürmek gibi bir amacı olduğuna alamet eder. Rüya sahibinin yaşam standartlarını arttırmak, daha lüks ve daha konforlu bir hayat yaşamak, bolluğa, berekete ve zenginliğe kavuşmak için nefes tükettiği şeklinde yorumlanır.
Benzer Aramalar; rüyada ekmekle menemen yemek rüyada yumurtalı menemen görmek rüyada birinin menemen yediğini görmek rüyada menemene yumurta kırmak rüyada menemen istemek rüyada konserve domates görmek rüyada yemek görmek nedir rüyada yumurta yapmak rüyamda gördüm nedir ne demek demektir ne anlama gelir

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2018 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi