Rüyada MENİ Görmek

   Rüyada meni görmek, rüya sahibine faydası olacak işler yapmasına ve bu işlerden büyük verim almasına delalet eder. Bolluk ve bereket anlamına gelir. Rüya sahibi için helal olan ve kesilmeyecek kazanca işaret eder. Rüyasında meni gören kişinin ailesi kalabalık olacak ve aile bireylerinin arasındaki bağ da çok sıkı olacak demektir. Aile bireylerinin birbirine olan bağlılığı sayesinde kimse kendilerine zarar veremeyecektir. Rüyada meni gören kişinin sırtı hiçbir şartta ve koşulda yere gelmeyecektir.

Rüyada Erkeğin Menisini Görmek
   Rüyada erkek menisi görmek, harcandığı halde yerine konacak para anlamına gelir. Rüya sahibi çalışkanlığı ve tutumlu oluşu sayesinde her zaman para kazanmanın bir yolunu bulacak ve harcadığı kadar da biriktirecek, bu sayede de hiç darda kalmayacak demektir.

Rüyada Meni Gelmesi

   Rüyada meni gelmesi dünya malının çok olması ile tabir edilir. Rüya sahibi değeri çok yüksek mallara sahip olacak ve çok lüks bir hayat geçirecek demektir. Bu bolluk ve zenginlik çok az kişiye nasip olacak türdendir.

Rüyada Meni Akması
   Rüyada meni akması da hayır getirecek olaylara işaret eder. Rüya sahibi için dileklerinin gerçekleşmesine işaret eder. Rüyada meni akması, kişinin muradının yerine gelmesine delalet eder.

Rüyada Meni Bulaşması
   Rüyada meni bulaşması, sevgiliden ya da eşten gelecek olan hediyeye işaret eder. Rüya sahibinin çok sevineceği, işine yarayacak ve uzun zamandan beri sahip olmayı istediği bir şeyin kendisine sevdiği kişi tarafından alınmasına ve sürpriz yapılarak verilmesine işaret eder.

Rüyada Kadın Menisi Görmek
   Rüya sahibi için rızk ve nimet anlamına gelir. Kadın menisi rüya sahibinin evinden eksik olmayacak aş manasına gelir. Rüya sahibi ne kadar zor durumda olursa olsun rızkı hiç kesilmeyecektir.

İhya Rüya Tabirleri :
   Mala, rahatlığa, artma özelliği olan devamlı mal ve nakit paraya, sırları ifşa etmeye, ekim ve dikime, arzu ve isteklerin yerine gelmesine,
Meni ve mezi gibi akıcı nutfenin insandan çıkması meydana gelecek mal ve dünyalığa,
Meninin kadına bulaşması erkeğinden elbise ve süs eşyasına,
Yanında başkasının menisi olduğunu görmek, o kimseden elde edilecek mala,
Toprak kap içinde meni görmek hazine bulmaya,
Nikahlı eşine menisinin bulaştığını görmek, eşinden hayır ve muradın meydana gelmesine,
Kadın menisi yağ ve bala,

Meni yahut mezi çıkması bazen kurak arazide su çıkarmaya ve orayı ihya etmeye delalet eder.
Benzer Aramalar; rüyada erkek cinsel organından sperm gelmesi ruyada meninin fiskirdigini gormek rüyada kendi spermini görmek rüyada kocasının boşaldığını görmek rüyada başkasının spermini görmek rüyada erkeğin menisinin aktığını görmek ruyada ılıskıye gırdıgını gormek rüyada eşimin spermini görmek rüyamda gördüm nedir ne demek demektir ne anlama gelir

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2018 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi