Rüyada MERCAN Görmek

   Rüyada mercan görmek, hayırlı bir rüyadır. Rüyayı gören kişinin, çok büyük bir sıkıntı ile başlayan bir çalışmasının büyük başarılar ile devam edeceğine, çok hayırlı ve güzel günler göreceğine, elini attığı her işte çok güzel başarılar kazanacağına, sevdiği kişiler ile birlikte bir seyahate çıkacağına, maddi olarak kıskanılacak düzeye geleceğine, hayalindeki her şeye zamanla kavuşacağına, yaptığı projeler ile adından çok söz ettireceğine ve rakiplerine çok büyük bir fark atacağına alamet eder.


Rüyada Mercanın Görülmesi
Rüyada MERCAN Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?


Rüyada MERCAN Görmek Rüya Tabirleri


Rüyada Mercan Balığı Görmek
   Başına gelen sevimsiz olaylardan ötürü kalbini sevgi ve aşk gibi duygulara kapatmış olan rüya sahibinin, hiç beklemediği bir anda karşısına çıkacak hayırlı bir kişi ile dünyaevine gireceğine delalet eder. Çok hayırlı ve büyük işlere girerek hiç kimsenin ummadığı kadar kazanç getirecek çeşitli çalışmalar gerçekleştirileceğine, girilecek olan işlerde çok saygın kişiler ile çalışılacağına ve helal rızk kazanılacağına işaret eder.

Rüyada Mercan Çiçeği Görmek
   İş ile ilgili çok sıkıntılı bir dönem geçiren rüya sahibinin, yakın bir zaman içinde işlerini yoluna koyacağına, büyük sorunların çözüme kavuşacağına, uzun zamandan beri görüşülemeyen ve çok sevilen bir kişi ile yakında görüşme fırsatı yakalanacağına, sabır ve azim ile hayal edilen her şeye kavuşulacağına ve mutlu olunacağına rivayet eder.

Rüyada Mercan Adası Görmek
   Yaptığı işler ile herkesin dikkatini çeken rüya sahibinin, yakın bir zaman içinde çok büyük sorunlar yaşayacağına, istemediği bir kişi ile arasında büyük bir tartışma çıkacağına, bu tartışma sonunda maddi olarak çok zarar göreceğine ve alınan borçların bir türlü ödenemeyeceğine tabir edilir.

Rüyada Mercan Kolye Görmek

   Rüyayı gören kişinin, pek iyi kalpli olmayan ve helal haram ayrımı bulunmayan bir kişi ile muhatap olmak zorunda kalacağına delalet eder.
Benzer Aramalar; rüyada beyaz mercan görmek rüyada mercan taşı görmek rüyada mercan balığı görmek rüyada mavi mercan görmek rüyada mercan kolye görmek rüyada mercan balığı yakalamak rüyada mercan yüzük görmek rüyada mercimek rüyamda gördüm nedir ne demek demektir ne anlama gelir

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2018 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi