Rüyada MERDANE Görmek

   Rüyada merdane görmek, rüyayı gören kişinin kazancının eksileceğine, sağlığının ve işlerinin bozulacağına, iyi geçiminin biteceğine, insanlarla arasının açılacağına, karşısına engellerin, başarısızlıkların, hayal kırıklıklarının çıkacağına ve yaşamının bir anda deyim yerindeyse fırtınalı bir denize dönüşeceğine işaret eder. Uğursuzluk, melanet, zahmet, çile, dert, üzüntü olarak kabul edilir ve rüya sahibinin beklentilerinin yarıda kalacağı anlamına gelir.


Rüyada Merdanenin Görülmesi
Rüyada MERDANE Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?


Rüyada MERDANE Görmek Rüya Tabirleri


Rüyada Merdane ile Hamur Açmak
   Hayır olarak kabul edilir ve rüyayı gören kişinin bolluk, bereket ve zenginlik elde edeceğine, parasının ve malının çoğalacağına, işlerinin açılacağına, ekmeğinin fazlalaşacağına ve fakirliğinin de, kötü halinin de kalmayacağına rivayet edilir.

Rüyada Merdaneli Çamaşır Makinesi Görmek
   Rüyayı gören kişinin emeklerinin karşılığında hak ettiklerini yeteri kadar alamayacağına bu nedenle geçimini zor sağlayacağına, hayatını sürdürmekte zorlanacağına, çok çalıştığı halde bir türlü kazancını arttıramayacağına alamet eder.

Rüyada Oklava Görmek
   Kendisinden fayda görülen kimseye ve o kimsenin rüyayı gören kişinin tüm derdini ve kahrını çeken, hizmetini gören, hayatına yön veren, işlerini takip eden ve yükünü hafifleten insan olduğuna işaret eder.

Rüyada Oklava ile Hamur Açmak

   Rüya sahibinin meslek hayatının başarılarla geçeceğine bu durumun kalıcı olacağına, refah düzeyinin hiçbir zaman azalmayacağına, elinin darlığa düşmeyeceğine, kazancının da eksilmeyeceğine tabir edilir. Rüyayı gören kişinin geleceği parlak, şansı ve kısmeti de açık demektir.

Rüyada Oklava Kırmak
   Rüyayı gören kişinin sevdiklerinin kendisinden uzaklaşmasına, ona deyim yerindeyse sırt çevirmesine ve öfkelenmesine neden olacak işlere kalkışacağına, sözler sarf edeceğine ya da bu türden bazı hareketlerde bulunacağına delalet eder.

Rüyada Oklava Satın Almak
   Rüyayı gören kişinin sevdiği ve değer verdiği kişileri incitmesine ve üzmesine mani olacağı ne konuştuğunu bilmeyen patavatsız bir kişinin varlığına işaret eder.
Benzer Aramalar; ruyada oklava ve merdane gormek rüyada merdane görmek diyanet rüyada tahta merdane görmek rüyada oklava görmek demektir rüyada merdane ile hamur açmak rüyada merdane kırılması rüyada oklava almak rüyada hamur açmak rüyamda gördüm nedir ne demek demektir ne anlama gelir

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2018 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi