Rüyada MERHEM Görmek

   Rüyada merhem görmek, acil bir durumda olan birinden gelecek yardım çağrısına işaret eder. Kişinin özellikle mevkisini ve maddi gücünü kullanabileceği bir hayır işine gireceğine, kendisine zamanında yapılan bir iyiliğin karşılığını verebilecek bir fırsat bulacağını alamet eder. Kişinin çevresine, sevdiği kişilere ve ailesine karşı aşırı duyarlı bir şekilde davrandığını ve bunun karşılığında da her yerde saygın, sevilen ve fikri alınan biri haline geleceğini bildirir. Sağlık şikayetleri olanlar için yeni bir tedavi yolu bulunacağının da müjdesini veren rüya, aynı zamanda mutlu edecek bir gelişme sonrasında kişinin üzerindeki kara bulutların dağılacağını, eskisi gibi yine huzurlu ve keyifli günler geçireceğini de bildirir.


Rüyada Merhemin Görülmesi

Rüyada MERHEM Görmek ne demektir?Rüya tabiri nedir?


Rüyada MERHEM Görmek Rüya Tabirleri


Rüyada Yaraya Merhem Sürmek

   Kendi yarasına merhem sürdüğünü görmek kişinin başına gelecek güzel bir olaya, alacağı iyi bir habere veya tutuklu ise özgür kalıp sevdiklerine kavuşacağına, mahkemesi olanların lehlerinde çıkacak karar sonrasında sevinç duyacaklarına, aile içinde başarılı bir akraba ile gurur duyulacağını, yakın arkadaşlardan gelecek maddi yardım sayesinde borçların kapanacağının tabiridir. Başkasının yarasına merhem sürdüğünü görmek ise, aile içinde sıkıntısı olan birine yardım edileceğini, derdi olan bir arkadaşa destek verileceğini alamet eder.

Rüyada Merhem Satın Almak
   İş yerinde haksızlığa uğrayan kişinin bu mevzuyu yetkili insanlara açarak çözüm bulmaya çalışacağına, hayatına dair önemli kararlar alacak olan rüya sahibinin kendi yolunu çizmekte ısrarlı olacağına alamettir. Kendi başının çaresine bakan kişinin güçlü karakteriyle herkese örnek davranışlar içinde olacağına ve takdir toplayarak gururlu bir yaşam süreceğine de delalet eder.
Benzer Aramalar; rüyada yaraya merhem sürmek rüyada merhem almak rüyada merhem görmek diyanet rüyada sırtına krem sürmek ruyada ilac surmek rüyada başkasının krem sürdüğünü görmek rüyada başkasına merhem sürmek rüyada ayağa krem sürmek rüyamda gördüm nedir ne demek demektir ne anlama gelir?

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2018 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi