Rüyada MERMER Görmek

   Rüyada mermer görmek, çok sağlam adımlar atmaya ve hayatını güçlü ve yıkılmaz temeller üzerine kurmaya işaret eder. Rüya sahibi, her işinde programlı, planlı ve kontrollü hareket edecek, bu sayede ticaret hayatındaki her denemede neredeyse her zaman zafer elde edecek demektir. Rüyada mermer görmek çok hayırlıdır, bitmeyecek olan paraya, çok sağlıklı olmaya ve uzun yaşamaya, zenginliğe ve lükse işaret eder. Rüyada mermer görmek, rüya sahibinin başarısı sayesinde en güç sorunları dahi çözeceğine tabir edilir.


Rüyada Mermerin Görülmesi rüyada beyaz mermerden ev görmek rüyada mermer kırılması rüyada mermer görmek diyanet rüyada mermer tezgah görmek rüyada mermer ocağı görmek rüyada mermer görmek imam nablusi rüyada siyah mermer görmek rüyada mermer merdiven görmek

Rüyada MERMER Görmek ne demektir?Rüya tabiri nedir?


Rüyada MERMER Görmek Rüya Tabirleri


Rüyada Mermer Taşı Görmek
   Rüyada mermer taşı görmek büyük zenginlik ve mutluluk anlamına gelir. Rüya sahibinin ticaret ehli bir kişi olmasına, yaptığı iş sayesinde şöhreti ve zaferi yakalamasına, tüm bu doneleri bir araya getirmesi sayesinde hiç geçim sıkıntısı yaşamayacağına delalettir. Aile içinde keyfi de yerinde olacak demektir.

Rüyada Mermer Masa Görmek
   Rüya sahibinin okul, iş ve evlilik hayatı ile tabir edilir. Kişi hem eğitim hayatında, hem ticaret hayatında hem de aile yaşantısında büyük başarı ve mutluluk elde edecek, işi de evliliği de bir ömür mutluluk ile devam edecektir diye yorumlanır.

Rüyada Mermer Sütun Görmek

   Rüyada mermer sütun görmek büyük mala ve bu variyete sahip olmak için gece gündüz, bazen güç bazen tehlikeli işler yaparak ama yine de doğru yoldan ayrılmadan kazanç sağlamaya işaret eder.

Rüyada Mermer Merdiven Çıkmak
   Rüyada mermer merdiven çıkmak, sert tutumlu, çatık kaşlı, sinirli ve ne söylense de yumuşamayacak kişi ile yorumlanır. Diğer yandan da sağlam ve kararlı işler yaparak yenilmez olmaya yorulur.

Rüyada Mermer Ocağı Görmek
   Rüyada mermer ocağı gören kişi, kazancı hiç kesilmeyecek çok hayırlı bir iş yapma fırsatı yakalayacak ve ömrünün sonuna kadar bu işten ekmeğini kazanarak, geçim sıkıntısı yaşamayacaktır.

Diyanet Rüya Tabiri :
   Bir kimsenin rüyasında bir mermer taşı görmesi; o kimsenin eline bir taraftan ya miras yoluyla veya başka bir kanaldan çok miktarda mal geçeceğine bekar ise evleneceğine delalet eder. Bir kimsenin mermer taşından yapılmış birtakım heykeller görmesi; o kimsenin varlık içinde geçecek olan refahlı bir hayata aday olduğuna, kişinin rüyasında mermerden yapılmış bir saray görmesi; o kimsenin istikbalde büyük şöhretinin bütün ülkeyi kaplayacağına, bir kimsenin rüyasında siyah renkli bir mermer taşı görmesi; o kişinin meşru olmayan (helal olmayan) yollardan eline bir miktar para geçeceğine yorumlanır. Rüyada mermer direkler, ayaklar ve temeller görülmesi; menfaat ve yaşayışa, şanın ve unvanın tüm ülke geneline yayılmasına, rüyada mermer köprüler görülmesi; güzel hanımlara ve rütbeli kimselere işaret eder.

İhya Rüya Tabirleri :
   Mala, izzet ve şerefe, uyumlu ve iyi geçinen aileye; Yanında mermer görmek hayırlı evlada, makam ve göreve, zengin olmaya, ilim ve güzel sanatlara, yararlı bir şey satın almaya delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Mermerci, Sütun.)

Molla Cami Tabiri :
   Rüyada mermer görmek,rüya sahibinin eline külliyetli miktarda mal geçer.
Benzer Aramalar; rüyada mermer tezgah görmek rüyada mermer merdiven çıkmak rüyada mermer duvar görmek rüyada mermer taşımak rüyada mermerin kırıldığını görmek rüyada mermer kesmek rüyada mermer kırmak rüyada mermer tuvalet görmek rüyada mermer kapı görmek rüyada beyaz mermerden ev görmek rüyada mermer kırılması rüyada mermer görmek diyanet rüyada mermer ocağı görmek rüyada mermer görmek imam nablusi rüyada siyah mermer görmek rüyada mermer merdiven görmek rüyamda gördüm nedir ne demek demektir ne anlama gelir?

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2018 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi