Rüyada MERMİ Görmek

   Rüyada mermi görmek, pek de iyi şekilde tabir edilmez. Rüya sahibinin hayatında meydana gelecek olan bazı tatsızlıklara ve üzüntülere delalet eder. Rüya sahibi hiç ummadığı kişilerden nankörlük görebilir ve ağır sözler işitebilir. Rüyada mermi görmek rüya sahibinin bir oyuna geleceğine işaret eder. İyi niyeti ile girdiği işlerde üçüncü şahıslar nedeni ile günah keçisi konumuna düşebilir, kendisini ve günahsızlığını ispat etmesi zaman alabilir ve bu nedenle sıkıntılı hallere düşürebilir. Rüyada mermi görmek aynı zamanda laf olarak tabir edilir. Rüya sahibinin bozulan ikili ilişkilerini yoluna koymak için arayı yapmaya çalışan ve kişilere birbirinden haber götürüp getiren birinin varlığına işaret eder.


Rüyada Merminin Görülmesi rüyada tabanca mermisi görmek rüyada mermi yemek rüyada kurşun sıkıldığını görmek rüyada mermi almak rüyada mermi görmek neye işarettir rüyada kurşun yağmuruna tutulmak rüyada mermi çekirdeği görmek rüyada üzerine kurşun yağması

Rüyada MERMİ Görmek ne demektir?Rüya tabiri nedir?


Rüyada MERMİ Görmek Rüya Tabirleri


Rüyada Mermi Yemek
   Rüyada mermi yemek rüya sahibinin karşı cinsten birine sırılsıklam âşık olacağına ve bulutlarda gezeceğine delalet eder. Rüya sahibinin fena şekilde aşka tutulacağı şeklinde ifade edilir.

Rüyada Mermi Kovanı Görmek
   Boş laf anlamına gelir. Yaptıkları ve söyledikleri kimse tarafından ciddiye alınmayan kişilerin ettiği laflara delalet eder. Bu lafların gerçekliğine inanılmaz, deli saçması olarak kabul edilip, insanlar tarafından gülünüp geçilir.

Rüyada Mermi Atmak
   Rüyasında mermi attığını gören kişi, kritik etmek ve açıklığa kavuşturmak istediği bir işle ilgili olarak bir kimseye haber ya da davet gönderecek demektir.

Rüyada Mermi Deliği Görmek
   Rüya sahibinin şu sıralar kendini manevi olarak kötü hissettiğine yalnızlık çektiğine ve mutsuz olduğuna tabir edilir.  Rüyasında mermi deliği gören kişi mutluluk ve yeni uğraş arayışı içindedir.

Rüyada Kurşun Görmek

   Rüya sahibi için varlık elde etmek şeklinde değerlendirilirken aynı zamanda da işlerin ters gitmesine kazancın eksilmesine tabir edilir. Rüyada kurşun görmek rüya sahibi için şansızlık ve uğursuzluk anlamına gelir. Kısmetin azalması şeklinde de değerlendirilir.

Diyanet Rüya Tabiri :
   Rüyanızda herhangi bir silaha ait mermi görmeniz; hayatta muvaffak olabilmeniz için bugünkü tutumunuzu ve davranışınızı değiştirerek daha dinamik ve atılgan olmanız lazım geldiğine işaretle tabir olunmaktadır.
Benzer Aramalar; rüyada mermi yemek rüyada mermi almak rüyada mermi toplamak rüyada mermiden kaçmak rüyada mermi doldurmak rüyada mermi atmak rüyada mermi bitmesi rüyada mermi yutmak rüyada tabanca mermisi görmek rüyada mermi yemek rüyada kurşun sıkıldığını görmek rüyada mermi almak rüyada mermi görmek neye işarettir rüyada kurşun yağmuruna tutulmak rüyada mermi çekirdeği görmek rüyada üzerine kurşun yağması rüyamda gördüm nedir ne demek demektir ne anlama gelir?

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2018 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi