Rüyada MESAJ Görmek

   Rüyada mesaj görmek, iş hayatında ve aile hayatında meydana gelecek değişikliklere ve yapılacak yeniliklere delalet eder. Yeni ülkeye ya da şehre taşınmaya, yeni bir iş bulmaya ya da çalışılan iş alanını değiştirmeye ve yeni bir eve taşınıp içinde bulunulan sosyal hayattan uzaklaşmaya tabir edilir.


Rüyada Mesajın Görülmesi rüyada mesaj atmak rüyada mesaj görmek rüyada mesaj okumak rüyada mesajlaşmak rüyada mesaj göndermek rüyada mesaj yazmamak rüyada mesaj yollamak rüyada mesaj okuyamamak rüyada mesajı almak

Rüyada MESAJ Görmek ne demektir?Rüya tabiri nedir?


Rüyada MESAJ Görmek Rüya Tabirleri


Rüyada Mesaj Yollamak
   Rüyada mesaj yollamak, aile hayatında yaşanan tartışmaların iş hayatına taşınmasından ötürü ortaya birçok sorun çıkacağına ve rüya sahibinin işlerinin günden güne bozulup kazancının yarıdan daha aşağıya düşeceğine işaret eder. Ayrıca, iş ortakları arasında yaşanacak tartışma ve sürtüşmelerin de ortamı gerip işle ilgili derin sorunlara neden olacağına delalet eder.

Rüyada Haber Görmek
   Rüyada haber görmek, rüya sahibinin, sır olarak kaydedilmiş bilgileri vererek işleri tersine çevirmesi hainliğe işarettir.

Rüyada Hayırlı Bir Şeyden Haber Almak
   Rüyada hayırlı bir şeyden haber almak, mutluluk verici olayların ve haller örneğin; evlilik daveti ya da sünnet olacak çocuk daveti alınırsa sevinmek zamanının geldiğine ve güzel ve eğlenceli zamanların geçirileceğine yorulur.

Rüyada Kötü Haber Almak
   Rüyada kötü haber almak, iş ve aile hayatında yaşanacak ve sonu kavgayla bitecek olaylara delalet edilir. Rüyayı gören kişinin, uzun bir zaman iç huzurundan yoksun yaşamasına işaret eder.

Rüyada Güzel Haber Almak
   Rüyada güzel haber almak, sosyal hayatta tanışılan birinin yaptıracağı bir iş için rüya sahibiyle irtibata geçeceğine ve bunun için epey yüklü miktarda bir paranın güvence olarak alınacağına yorumlanır.

Rüyada Bir Yerden Haber Geldiğini Görmek

   Rüyada bir yerden haber geldiğini görmek, beklenmeyen bir anda alınıp ev ile ilgili kararlara etki edecek haberlere ve bu haberlere uyarak birçok iş için farklı kararlar vermek için kullanılacağına delalettir.
Benzer Aramalar; rüyada telefona mesaj geldiğini görmek rüyada sevdiğinden mesaj gelmesi rüyada mesaj okumak ne anlama gelir rüyada telefonda mesaj okumak rüyada telefonda mesaj görmek rüyada eski sevgiliden mesaj almak rüyada erkekten mesaj gelmesi rüyada sevgiliden mesaj gelmesi rüyada mesaj atmak rüyada mesaj görmek rüyada mesaj okumak rüyada mesajlaşmak rüyada mesaj göndermek rüyada mesaj yazmamak rüyada mesaj yollamak rüyada mesaj okuyamamak rüyada mesajı almak rüyamda gördüm nedir ne demek demektir ne anlama gelir?

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2018 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi