Rüyada SABUN Görmek

   Rüyada sabun görmek çok yönlü şekilde tabir edilir. Can sıkıcı olaylar, nahoş sözler, meşakkatli işler olarak değerlendirilebileceği gibi aynı zamanda iş sahibi bir erkek için işlerindeki önemli ve kayda değer gelişmeler şeklinde de yorumlanır. Bir başka tabire göre rüyada sabun görmek ruhun ve kalbin kötülüklerden arındırılmasına, kişinin içini karartan her türlü duygusundan kurtulmasına, geçmişte yaşadığı maddi kayıplar için hayıflanmayı bırakmasına yorulur.
   Rüyada sabun parçası görmek dar günde güç veren arkadaşa işaret eder. Rüyada elinde sabunla kıyafet yıkayan kişi kaybolan sağlığına yeniden kavuşur, maddi sıkıntıları varsa eline toplu para geçer, Allah katında günah işlediyse secdeye durur ve af diler. Rüyada sabun görmek kişinin plan ve projelerini hayata geçirmesine mani olan nedenlere de işaret eder. Bir kişi rüyasında sabun görürse çevresindekiler tarafından çok kıskanılıyor ve sıkça dedikodusu yapılıyor demektir.


Rüyada Sabunun Görülmesi rüyada sabun yemek rüyada sabunlu su rüyada sabun görmek diyanet rüyada sabun yapmak rüyada sabun köpüğü rüyada sabun bezi görmek rüyada sabunla ayak yıkamak rüyada sabun toplamak

Rüyada SABUN Görmek ne demektir?Rüya tabiri nedir?


Rüyada SABUN Görmek Rüya Tabirleri


Rüyada Sabun Satın Almak
   Rüyada sabun satın aldığını gören kişinin rızkını başkaları yiyecek demektir.

Rüyada Sabun Yediğini Görmek
   Rüyada sabun yemek meşakkat anlamına gelir. Kişinin para kazanmak için çektiği zahmet ve zorluk olarak tabir edilir.

Rüyada Sabun Köpüğü Görmek

   Rüyada sabun köpüğü görmek ciddiyetsiz kimseye ya da yaptıklarıyla konuştukları birbiriyle örtüşmeyen kişiye işaret eder.

Rüyada Sabun Kalıbı Görmek
   Rüyada sabun kalıbı gören kişinin omzunda ağlayan birini teselli edeceği anlamına gelir.

Rüyada Sabun Tozu Görmek
   Rüyada sabun tozu gören kişinin yüzüne gülen ve iyi konuşan fakat onu sırtından bıçaklamak için arkasını dönmesini bekleyen kişiler olduğu şeklinde yorumlanır.

Rüyada Sabun Vermek
   Rüyada birine sabun verdiğini görmek hayal kırıklığı yaşamak anlamına gelir. Rüya sahibinin çok inandığı ve güvendiği bir kişinin kendisine incitici bir laf sarf etmesine delalet eder.
Benzer Aramalar; rüyada yeşil sabun görmek rüyada sabun satın almak rüyada sabun görmek imam nablusi rüyada sabunla el yıkamak rüyada sıvı sabun görmek rüyada sabun çalmak rüyada sabunla yıkanmak rüyada kokulu sabun görmek rüyada sabun yemek rüyada sabunlu su rüyada sabun görmek diyanet rüyada sabun yapmak rüyada sabun köpüğü rüyada sabun bezi görmek rüyada sabunla ayak yıkamak rüyada sabun toplamak rüyamda gördüm nedir ne demek demektir ne anlama gelir?

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2018 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi