Rüyada SAĞIR Görmek

   Rüyada sağır görmek, sorun yaratan bazı durumların yakın zaman içinde çözüme kavuşacağına, ele geçen fırsatların çok iyi bir şekilde kullanılacağına, aile hayatında ve eğitim hayatında yaşanan sorunlardan ve sıkıntılardan alınacak destekler sayesinde kurtuluşa erileceğine, üzüntü ve sıkıntı yaratan durumların çok iyi bir şekilde çözüme kavuşacağına, zor zamanların biteceğine, güzel günlerin yakın olduğuna ve hayırlı yerlere gelineceğine tabir edilir.


Rüyada Sağırın Görülmesi rüyada sağır ve dilsiz olmak rüyada sağır dilsiz bebek görmek rüyada sağır dilsiz birinin konuştuğunu görmek rüyada sağır dilsiz kadın görmek rüyada sağır ve dilsiz olmak rüyada sağır adam görmek rüyada annenin sağır olduğunu görmek

Rüyada SAĞIR Görmek ne demektir?Rüya tabiri nedir?


Rüyada SAĞIR Görmek Rüya Tabirleri


Rüyada Sağır Olmak
   Karşılaşılacak kötü ve sıkıntılı bir durumdan ötürü istenmeyen olayların yaşanacağına, çekemeyen kişiler ile tartışmalar yaşanacağına, atılan adımların istenmeyen sonuçlar doğuracağına, tutarsız ve haksız bazı olaylar yüzünden aile bireyleri arasında bazı sorunların ve kırgınlıkların yaşanacağına, bu yüzden zorluklara düşüleceğine ve endişe duyulan konularda çok büyük zarar görüleceğine alamet eder.

Rüyada Sağır Olduğunu Duymak
   Kişinin, zarara uğrayacağına, sevdiği kişiler tarafından uğratılacağı zararlar yüzünden çok büyük üzüntü duyacağına, maddi olarak çok sıkıntılı bir döneme gireceğine, yakın zamanda istenmeyen bazı tartışmalar yaşayacağına ve yapacağı çalışmaların boşa gidip heba olacağına delalet eder.

Rüyada Sağır Birini Görmek
   İhanet görmeye, sorun yaşamaya, zorluk çekmeye, zahmetli ve sıkıntılı işlere girmeye, maddi ve manevi olarak zarara uğramaya, beklenmedik anda tartışma yaşamaya, elde bulunan kısmetten olmaya, üzüntülü zamanlar geçirmeye ve hastalık yaşamaya rivayet eder.

Rüyada Sağır Dilsiz Görmek
   Elde bulunan mal ve mülkün yaşanan istenmeyen olaylar ve sıkıntılı bazı durumlardan ötürü kaybedileceğine, manevi olarak hasar alınacağına, kurulan bir ortaklıkta yaşanan anlaşmazlıklardan ötürü sıkıntılı bir döneme girileceğine ve üzüntü yaşanacağına tabir edilir.

Rüyada Sağır ve Kör Görmek

   Maddi ve manevi olarak çok zor günler ve zamanlar geçirileceğine, işlerin günden güne daha kötü bir duruma düşeceğine ve rahatsızlık yaşanacağına alamet eder.

Nablusi Rüya Tabirleri :
   Rüyada görülen sağırlık, Allah (C.C.)'ın kafirler hakkında gelen: (onlar) sağır, dilsiz ve körlerdir.» (Sure-i Bakara, ayet 18.) mealindeki ayetine göre dince noksanlığa delalet eder.


Diyanet Rüya Tabiri :
   Rüyada sağırlık görülmesi dini yönden noksanlığa yorumlanır. Bir kimsenin rüyasında sağır olduğunu görmesi; o kişinin etrafında kendisi hakkında yapılan konuşmalara önem vermemesi gerektiğine, her konuşulanı duyduğu halde duymazlıktan gelmesinin hakkında daha hayırlı olacağına yorumlanır.
Benzer Aramalar; rüyada duymamak rüyada sağır ve dilsiz olmak rüyada dilsiz biriyle konuşmak rüyada kulakları duymamak rüyada geçici sağır olmak rüyada sağır biriyle konuşmak rüyada kulağın az duyması rüyada sağır dilsiz birinin konuştuğunu görmek rüyada sağır ve dilsiz olmak rüyada sağır dilsiz bebek görmek rüyada sağır dilsiz birinin konuştuğunu görmek rüyada sağır dilsiz kadın görmek rüyada sağır ve dilsiz olmak rüyada sağır adam görmek rüyada annenin sağır olduğunu görmek rüyamda gördüm nedir ne demek demektir ne anlama gelir?

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2018 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi