Rüyada SAHA Görmek

   Rüyada saha görmek, kişinin düşmanlarıyla kozlarını açık seçik ortaya koyacağına, her şeyi kuralına göre yapacağına delalettir. Gözü pek ve hiçbir şeyden, kimseden korkmayan rüya sahibinin bundan dolayı sevdiklerini de her zaman en iyi şekilde koruyacağına, hayatındaki riskleri en az seviyeye indirerek daha güvenilir ve iyi bir hayat yaşamak için çaba göstereceğini de bildirir. Açık ve büyük bir saha görmek işlerin yolunda gideceğine de işarettir ve kişinin alacağı kararların doğruluğuna, kendisini rahatsız eden koşulları yeniden gözden geçireceğine, daha doğru, net bir bakış açısı kazanacağına alamettir.


Rüyada Sahanın Görülmesi ruyada cim saha gormek rüyada futbol sahasında olmak rüyada futbol sahasında koşmak rüyada futbol sahasında maç yapmak rüyada halı sahada futbol oynamak rüyada çim sahada futbol oynamak rüyada halı saha görmek rüyada yeşil saha görmek rüyada çim saha görmek rüyada toprak saha görmek rüyada kum saha görmek rüyada halı sahaya gitmek rüyada halı sahada gol atmak rüyada halı saha maçı yapmak rüyada halı saha rüyada halı saha maçı izlemek rüyada halı saha maçına gitmek rüyada halı saha maçında gol atmak
Rüyada SAHA Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?


Rüyada SAHA Görmek Rüya Tabirleri


Rüyada Halı Saha Görmek
   İş konusunda tek başına hareket etmekten vazgeçilmesi gerektiğine ve kişinin başkalarının deneyimlerinden faydalanarak mevcut işinde daha iyi adımlar atmasına delalettir. Halı saha ekip işi kurmaya, takım olarak daha güçlü rakiplerle savaşmaya, galibiyet elde etmeye alamettir.  Boş bir halı saha iş yaşamında yalnız kalınacağına, kalabalık bir halı saha ise kişinin çok büyük bir topluluğa konuşma yapacağına veya kalabalık kitleleri etkileyecek bir işe imza atacağına delalettir. Halı sahada top oynadığını görmek de rüya sahibinin iş yaşamında son derece keyifli zamanlar geçireceğini, mutluluğunun uzun süreceğini bildirir.

Rüyada Kalabalık Bir Saha Görmek

   Önemli bir iş için hazırlık yapılacağına, başka bir ülke veya şehirde sunum ya da toplantı içinde bulunulacağına, rüya sahibinin çalışma arkadaşları da dahil olmak üzere pek çok kişinin dikkatini çekecek başarılara imza atıp, adından söz ettireceğine delalet eder. Hane içinde de kalabalık bir ortamın oluşacağına, kız istemeye gelineceği veya nişan yapılacağı şeklinde de tabir edilir.
Benzer Aramalar; rüyada yeşil saha görmek rüyada yeşil çim saha görmek rüyada halı sahada gol atmak halı saha maçı izlemek rüyada futbol maçı yapmak rüyada futbol sahası görmek rüyada yeşil futbol sahası görmek köy hizmetleri halı saha ruyada cim saha gormek rüyada futbol sahasında olmak rüyada futbol sahasında koşmak rüyada futbol sahasında maç yapmak rüyada halı sahada futbol oynamak rüyada çim sahada futbol oynamak rüyada halı saha görmek rüyada yeşil saha görmek rüyada çim saha görmek rüyada toprak saha görmek rüyada kum saha görmek rüyada halı sahaya gitmek rüyada halı sahada gol atmak rüyada halı saha maçı yapmak rüyada halı saha rüyada halı saha maçı izlemek rüyada halı saha maçına gitmek rüyada halı saha maçında gol atmak rüyamda gördüm nedir ne demek demektir ne anlama gelir?

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2018 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi