Rüyada SAHABE Görmek

   Rüyada sahabe görmek, çok hayırlıdır. Rüya sahibine Allah tarafından güzel yazılar yazıldığı, kaderinin ve alın yazısının güzel olduğu anlamına gelir. Geçim derdine düşmeden, keyif ve rahatlık içinde geçecek hayat işaret eder. Rüya sahibinin, dinde ve ahlakta güzel olduğuna, büyük ve güzel hayır işleri yapması sayesinde Allah’ın makbul, özel ve sevilen kullarından olmayı başaracağına ve kitaba bağlı kalacağına delalet eder.


Rüyada Sahabenin Görülmesi rüyada sahabeyi görmek rüyada sahabe ile konuşmak rüyada sahabe kılıcı görmek rüyada sahabe ismi görmek rüyada sahabe mezarı evi görmek rüyada sahabe ismi duymak rüyada sahabelerden birini görmek rüyada sahabe cenazesi görmek

Rüyada SAHABE Görmek ne demektir?Rüya tabiri nedir?


Rüyada SAHABE Görmek Rüya Tabirleri


Rüyada Sahabe Mezarı Görmek
   Rüyasında sahabe mezarı gören kişi, tüm derdinden, sıkıntısından, kederinden ve imkansızlıklarından kurtulur. Kişi, işlerinden yana yüzünü güldürecek ve kendisini rahat ettirecek başarılar elde edecek, geçim sıkıntısından, yokluktan ve fakirlikten kurtulacak demektir.

Rüyada Sahabe Kabri Görmek
   Rüyada sahabe kabri görmek, hayırlı olaylar yaşamaya, her türlü kazadan, beladan ve kötülükten uzak olmaya ve korunmaya, haramdan, zinadan, yalandan ve iftiradan çekinmeye, iyi niyetlerle çıkılan yola ve ondan zafer elde etmeye işaret eder.

Rüyada Ashabı Kiram Görmek
   Rüyada ashabı kiram görmek, inanlardan olmaya, hak yolunu hiç bırakmamaya, o yolda hayırlardan geri kalmamaya, namuslu, imanlı ve makbul kullardan olmaya ve hak katında yükselmeye tabir edilir.

Rüyada Sahabelerden Birini Görmek

   Bir kimse rüyasında sahabelerden birini görürse o kişi her iki cihanda da kurtuluşa erecek demektir. Rüyayı gören kişinin iki dünya için de faydalı ve hayırlı işler yapacağına, çevresi tarafından arkasından dua edecek kimselerin çok olacağına, gönlü ve eli bol oluşu sayesinde sevap işlemekten geri kalmayacağına ve bu sayede hem vicdan azabı çekmeyeceğine hem de iç huzuru yakalamayı başaracağına delalet eder.

Rüyada Sahabe Olduğunu Görmek
   Rüya sahibinin rüyasında kendini sahabe olarak görmesi, günah işledikten sonra tövbekâr olacağına, hidayete ereceğine, hikmete kavuşacağına ve bundan sonra alnını secdeden kaldırmayacağına yorulur.
Benzer Aramalar; rüyada sahabe ismi duymak rüyada sahabe mezarı görmek rüyada sahabe görmek neye işarettir rüyada peygamber efendimizin ashabını görmek rüyada sahabe ile konuşmak rüyada peygamber efendimizin sahabelerini görmek rüyada musab bin umeyr görmek rüyada kendini sahabe olarak görmek rüyada sahabeyi görmek rüyada sahabe ile konuşmak rüyada sahabe kılıcı görmek rüyada sahabe ismi görmek rüyada sahabe mezarı evi görmek rüyada sahabe ismi duymak rüyada sahabelerden birini görmek rüyada sahabe cenazesi görmek rüyamda gördüm nedir ne demek demektir ne anlama gelir?

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2018 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi