Rüyada SAHTE ALTIN Görmek

   Rüyada sahte altın görmek, gerçek altın görmekten daha hayırlıdır. Bu rüya kişinin başına gelecek talihli bir olaya, önemli bir kazanca işarettir. Rüyasında sahte altın sahibi olan gerçek hayatta büyük bir mala ve mülke konar. Sahte altın biriktirmek para biriktirmeye, maddi anlamda birçok zorluktan kurtulmaya ve kişinin borçlarını ödemesine delalet eder. Rüyada sahte altınların miktarınca elinize para geçer. Bazı alimlere göre ise sahte altın insanlara kendisini iyi gösteren fakat gerçekte katı bir kalbe ve kötü niyetlere sahip ikiyüzlü bir insandır. Bu rüya kandırmaya ve aldatmaya, dünya hayatının süslerine ve bu süslere bağımlı olmaya işaret eder.


Rüyada Sahte Altının Görülmesi rüyada sahte altın yüzük takmak rüyada sahte altın zincir görmek rüyada sahte altın satmak rüyada sahte altın küpe görmek rüyada sahte altın bilezik almak rüyada sahte altın bilezik görmek rüyada sahte altın bozdurmak ruyada altin bilezigin sahte olmasi

Rüyada SAHTE ALTIN Görmek ne demektir?Rüya tabiri nedir?

Rüyada SAHTE ALTIN Görmek Rüya Tabirleri


Rüyada Sahtelik Görmek
   Rüyada sahte herhangi bir eşya gören kişi dünya hayatında aldatılır veya kendisi birisini aldatır. Sahtelik iki yüzlülüğe ve yalanlara, kandırmacalara, kişinin gayrimeşru mal edinmesine, haram para yemesine işaret etmektedir. Rüyada sahte insanlar görmek çevrenizi kötü kişilerin saracağına ve bu kimselerin size yalan haberler getireceğine delalet eder. Rüyasında sahte takı takan kişi bir zarara uğrar. Özellikle iş hayatında başarısızlıklara ve girişimlerinizden herhangi bir sonuç alamamanıza yorumlanmaktadır.

Rüyada Altın Görmek

   Rüyada görülen altın keder ve sıkıntıdır. Altında yapılmış bir eşyaya malik olan kişinin başına beklemediği bir bela gelir veya rüya sahibi mal varlığını harcamak zorunda kalır. Altın liralar duyacağınız çirkin sözlere, dedikodulara işaret etmektedir. Çok miktarda altını olan kişi elindeki malı çıkarır veya para harcar. Altın genellikle iyiye yorumlanmaz. Bazen de dünya hayatının süsüne dalarak günah işlemeye işarettir.

Rüyada Sahte Altın Biriktirdiğini Görmek
   Rüyada sahte altın biriktirdiğini görmek, rüyayı gören kişinin yakın zaman içinde borçlarından kurtulacağına feraha ereceğine delalet eder. Rüyayı gören kişinin borçlarını bitirmesi ile birlikte para biriktirecek bir gelir elde etmiş olacağına, birikimlerini doğru değerlendirerek malla ve mülk sahibi olabileceğine tabir edilir.

Rüyada Sahte Altın Sahibi Olduğunu Görmek
   Rüyada sahte altın sahibi olduğunu görmek, rüyayı gören kişinin gerçek yaşamda tahmin edemeyeceği kadar çok malla ya da mülke sahip olacağına, düşündüğünden çok daha fazla bir gelire ya da aylık kazancının olacağına tabir edilir.
Benzer Aramalar; rüyada takı görmek ne anlama gelir ruyada imitasyon takilar gormek rüyada takı dükkanı görmek rüyada yerden takı toplamak rüyada bilezik takmak ne anlama gelir rüyada gümüş bilezik takmak rüyada çeyrek altın görmek neye işarettir imitasyon altın rüyada sahte altın yüzük takmak rüyada sahte altın zincir görmek rüyada sahte altın satmak rüyada sahte altın küpe görmek rüyada sahte altın bilezik almak rüyada sahte altın bilezik görmek rüyada sahte altın bozdurmak ruyada altin bilezigin sahte olmasi rüyamda gördüm nedir ne demek demektir ne anlama gelir?

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2018 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi