Rüyada SAHTE PARA Görmek

   Rüyada sahte para görmek, hayırlı bir rüya değildir. Rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve aile hayatında değersiz insanlar ile tartışmak zorunda kalacağına, çok büyük sorunlar ve sıkıntılar ile yüzleşmesi gerekeceğine ve bu sebepten ötürü çok zamansız hastalıklara ve çok kötü durumlara düşeceğine işaret eder.


Rüyada Sahte Paranın Görülmesi rüyada sahte para ile kandırılmak rüyada sahte para harcamak rüyada sahte para bozdurmak rüyada sahte para atmak rüyada sahte para almak görmek rüyada sahte altın para rüyada sahte kağıt para almak rüyada birinden sahte para almak

Rüyada SAHTE PARA Görmek ne demektir?Rüya tabiri nedir?

Rüyada SAHTE PARA Görmek Rüya Tabirleri


Rüyada Sahte Para Bulmak
   Rüyayı gören kişinin, bir kişi ile bir işe gireceğine, çok güzel işler yaparak çok büyük paralar kazanılacağına, çok büyük kazanımlar elde edileceğine ancak iş hayatı ya da sosyal hayat ile ilgili bir tartışma yaşanacağına ve bu tartışmadan ötürü bir ayrılık yaşanacağına alamet eder.

Rüyada Sahte Para Basmak

   Rüya sahibinin, hak etmediği halde bir işte yüksek mevkiye gelmek istediğine, bunun için sürekli çabalayacağına, gerek görürse insanların içine fitne sokacağına ve bu sayede amaçlarına ulaşacağına delalet eder. Aynı zamanda, iş hayatında ve sosyal hayatında insanlara karşı çok kötü davranacağına ve bu şekilde davranarak hedeflerin rahatlıkla ulaşmaya çalışacağına tabir edilir.

Rüyada Sahte Para Aldığını Görmek
   İş hayatında sıkıntılı ve zor günlerin yaklaşmakta olduğuna, çok büyük fırsatların boşa çıkacağına, büyük beklentiler ile girilen işler sonunda zarar edileceğine, sağlıklı iken hastalıklar geleceğine ve hastayken hastalığın ilerleyeceğine ve çok büyük sorunların yaşanacağına rivayet eder.

Rüyada Sahte Para Vermek
   Birlikte işe girilen birini yarı yolda bırakmaya, işlerinden zarar etmesine ve çok büyük sorunlar yaşamasına sebep olmaya, destek istenen bir konuda destekten kaçınmaya, ortak olunan kişinin üzülmesine ve çeşitli sıkıntılara girmesine yol açmaya yorumlanır.

Rüyada Sahte Para Görmek ve Saymak
   Rüyayı gören kişinin, girilecek çeşitli sıkıntılardan ötürü çok büyük sıkıntılara gireceğine ve zor durumdan kurtulmak için yapacağı işler yüzünden yüz kızartıcı durumlara düşeceğine alamet eder.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2018 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi