Rüyada SAKAT Görmek

   Rüyada sakat görmek, bir takım sorunların çıkacağına ve rüya sahibinin hayatının zorlaşıp, karmaşık hale geleceğine delalet eder. İyi bir rüya değildir ve şansızlık yaşamak anlamına gelir. Rüya sahibinin işlerinin aksayacağı ve keyfinin kaçmasına neden olacağı bir takım musibetlerle karşılaşıp, zor günlerden geçeceğine tabir edilir. Hem parada hem de malda zarar etmeye işaret eder. Rüyada sakat görmek, şansızlık olarak değerlendirilir.


Rüyada Sakatın Görülmesi rüyada sakatlanmak rüyada sakatat yemek rüyada sakatlık rüyada hastalandığını görmek rüyada sakat köpek görmek rüyada sakat görmek rüyada sakat kedi görmek rüyada sakatat görmek rüyada sakat inek görmek rüyada sakat erkek bebek görmek

Rüyada SAKAT Görmek ne demektir?Rüya tabiri nedir?


Rüyada SAKAT Görmek Rüya Tabirleri


Rüyada Sakat Kalmak
   Rüyada sakat kalmak ya da sakatlandığını görmek, çözümsüzlüğe düşmeye, zorluklarla baş edecek gücü bulamamaya ve altından kalkamayacak kadar ağır sorumluluklar alıp sonradan çok güç zamanlar geçirmeye işaret eder. Rüya sahibi sonunun iyi mi kötü mü olacağını düşünmeden bazı işlere atılıp sonradan da cefa çekmek zorunda kalacak demektir.

Rüyada Sakat Birini Görmek

   Rüyada sakat birini görmek, kişinin eksik ve hatalı yanlarına tabir edilir. Kişi, bazı konularda yetersiz olduğunu bildiği halde inatla bir takım işlerin üzerine gidecek ve halledemediğini görünce de kötü yollara başvuracaktır diye yorumlanır.

Rüyada Sakat Birine Yardım Etmek
   Rüyasında sakat birine yardım ettiğini gören kişi, o kimseye yardım edecektir. Rüya sahibinin elindeki maddi ve manevi gücü kullanarak, rüyasında sakat olduğu için yardım ettiği kişiye faydası dokunacak ve kişiyi çok belalı bir durumdan kurtaracaktır.

Rüyada Sakat Arabası Görmek
   Rüyada sakat arabası görmek, rüya sahibinin işlerinin kolaylaşmasına ve hayatının güzelleşmesine delalet eder. Sakat arabası, rüyayı gören kişiye gelecek olan bir yardımcıya ve onun sayesinde her şeyin daha çok düzene gireceğine tabir edilir.

Rüyada Sakat Birinin Yürüdüğünü Görmek
   Rüyada sakat birinin yürüdüğünü görmek, rüya sahibinin yaşam mücadelesine işaret eder. Kişi, hiçbir şartta ve koşulda ümitsizliğe kapılmaz, her zaman yaşadığı sıkıntının ve korkuların üzerine gider.

Diyanet Rüya Tabiri :
   Rüyanızda bir tarafı sakat bir kimseyi görmeniz; sizi etkileyen çok üzücü bir hadise ile karşılaşacağınıza, ya da geri dönmemek üzere uzak bir yere gurbete gideceğinize veyahut da bir büyük günah işleyip sonunda pişman olacağınıza işaret eder.
Benzer Aramalar; rüyada sağlam birini topal görmek rüyada sağlam birini tekerlekli sandalyede görmek rüyada engelli birini taşımak rüyada bedensel engelli görmek rüyada yürüyemeyen birine yardım etmek rüyada yürüyemeyen birini görmek rüyada yürüyemeyen birinin yürüdüğünü görmek rüyada ölmüş birini özürlü görmek rüyada sakatlanmak rüyada sakatat yemek rüyada sakatlık rüyada hastalandığını görmek rüyada sakat köpek görmek rüyada sakat görmek rüyada sakat kedi görmek rüyada sakatat görmek rüyada sakat inek görmek rüyada sakat erkek bebek görmek rüyamda gördüm nedir ne demek demektir ne anlama gelir?

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2018 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi