Rüyada SAKATAT Görmek

   Rüyada sakatat görmek, iki şekilde yorumlanır. Rüyada görülen sakatat eğer çiğ ise, çalışma hayatında ve aile hayatında yaşanacak, daha önce yaşanmış en kötü günleri bile aratacak ve yapılan bütün işlerdeki huzuru alıp götürecek çok büyük sorunlara ve geri dönülmez zararlara yol açacak ağır sıkıntılara delalet eder. Rüyada görülen sakatat pişmiş ise, yapılan işten para yerine karşılık olarak verilmiş hiçbir işe yaramayan mala tabir edilir.


Rüyada Sakatatın Görülmesi rüyada sakatat yemek rüyada sakatat kusmak rüyada sakatat temizlemek rüyada sakatat yıkamak rüyada sakatat görmek nedir rüyada sakatat almak rüyada sakatat atmak ruyada sakatat almak rüyada sakatat satın almak

Rüyada SAKATAT Görmek ne demektir?Rüya tabiri nedir?

Rüyada SAKATAT Görmek Rüya Tabirleri


Rüyada Sakatat Yemek
   Rüyada sakatat yiyen kişinin, iş hayatında kazanacağı ama kazandığına bin pişman olacağı ve elinden çıkarmayı bir türlü başaramayacağı maldan ya da paradan hayır görmeyeceğine ve daha ileriki zamanlarda bu para ya da maldan ötürü çok büyük sıkıntılar ile karşı karşıya gelineceğine yorumlanır.

Rüyada Hayvan Beyni Görmek
   Rüyada hayvan beyni gören kişinin, yaşadığı parasal ve ailevi sorunlarından çok ötürü çok kötü zamanlar geçireceğine, çok büyük bir baskı altına gireceğine ve sonunda tüm toplum ile bağlarını kopartıp kendisini ruhsal bir hastalığın kucağına atacağına işaret edilir.

Rüyada Hayvan Böbreği Görmek

   Rüyada hayvan böbreği görmek, yaşanan ailevi sorunlar ve iş hayatında maddi sıkıntıların baş göstermesi ile birlikte eşler arasında büyük tartışmaların başlayacağına ve boşanmaya kadar gidebileceğine delalet eder.

Rüyada Pişmiş Hayvan Böbreği Görmek
   Rüyada pişmiş hayvan böbreği görmek, rüyayı gören kişinin, uzun zaman önce yaptığı ve pek önemli olmayan sıkıntılara yol açan bir hatasını düzelteceğine yorulur. Aynı zamanda, rüya sahibinin, önemsiz şeyler ile vakit harcadığına ve artık gerçek işler ile uğraşılmasına tabir olunur.

Rüyada Pişirilmiş İşkembe Yemek
   Rüyada pişirilmiş işkembe yemek, bir iş yapıldıktan sonra tanışılan ve yeni bir iş sözü alınan bir kişiden, ileriki dönemler için sağlanacak bir menfaate işaret eder.
Benzer Aramalar; rüyada sakatat temizlemek rüyada hayvan ciğeri görmek rüyada sakatat yıkamak rüyada insan sakatat görmek rüyada çiğ işkembe görmek rüyada sakatat kesmek rüyada böbrek yemek rüyada pişmiş sakatat yemek rüyada sakatat yemek rüyada sakatat kusmak rüyada sakatat temizlemek rüyada sakatat yıkamak rüyada sakatat görmek nedir rüyada sakatat almak rüyada sakatat atmak ruyada sakatat almak rüyada sakatat satın almak rüyamda gördüm nedir ne demek demektir ne anlama gelir?

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2018 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi