Rüyada SAKIZ Görmek

   Rüyada sakız görmek rüya sahibinin zor işlerde çalıştığına ve mesleği gereği çok büyük tehlikelerle de yüz yüze geldiğine delalet eder. Rüya sahibi, tabir yerindeyse ekmeğini aslanın midesinden alıyor denebilir. Bu zorluklara karşın rüyasında sakız gören kişinin yine de azimle çalışmayı seven, taşı sıksa suyunu çıkaracak kişi olduğu değerlendirmesi yapılır. Ekmek parası kazanmanın ne kadar meşakkatli ve zor olduğunu rüya sahibinden başkası daha iyi bilemez demek yanlış bir yorum olmaz.


Rüyada Sakızın Görülmesi rüyada sakız almak rüyada sakız görmek diyanet rüyada sakız çiğnemek rüyada sakız patlatmak rüyada sakız çiğnemek nedir rüyada sakız satın almak rüyada sakız çiğnemek islami rüyada sakızın ağızda büyümesi rüyada sakız satmak rüyada sakız yemek

Rüyada SAKIZ Görmek ne demektir?Rüya tabiri nedir?


Rüyada SAKIZ Görmek Rüya Tabirleri


Rüyada Sakız Almak
   Rüyada sakızı para ile almak, birinden almak ya da bulmak hep aynı şekilde tabir edilir. Rüya sahibinin üzüleceği olaylar yaşayacağına işaret eder. Rüyasında sakız alan ya da bulan kişi yakın bir zamanda kara kara düşünmesine neden olacak, sıkıntılı bir şey yaşayacaktır.

Rüyada Sakız Çiğnemek
   Rüyasında sakız çiğnediğini gören kişinin etrafında lafı ağzında eveleyip, geveleyen ve farklı yerlere çeken kişiler olduğuna işaret eder. Yani, bu kişiler rüya sahibinin yokluğunda onun aleyhine söyledikleri lafları, rüya sahibinin kulağına geldiği ve ayyuka çıktığı zaman evirip, çevirmek taktiği ile inkar etme yoluna giderler.

Rüyada Sakız Yapışması
   Bir kişinin rüyasında üzerine ya da bir yerine sakız yapıştığını görmesi iyi şekillerde tabir edilmez. Bu rüyada hayır yoktur. Rüya sahibinin düzeninin ve işinin bozulması ve geçim sıkıntısına düşmesi, hayattan aldığı keyfi de bu nedenle yitirmesi anlamına gelir.

Rüyada Sakız Yutmak

   Rüya sahibi mangalda kül bırakmadığı bir konuda geri adım atacak ve yaptığı haksızlığın da farkına varacak diye ifade edilir. Rüyasında sakız yuttuğunu gören kişi bilse de konuşan bilmese de konuşan ve her konuda ahkam kesen kişi olarak tasvir edilir. Fakat sonradan ortaya attığı bilgilerin ve iddiaların asılsız olduğunu far ettikten sonra mahcup olacaktır.
Benzer Aramalar; rüyada ağzından sakız çıkarmak rüyada sakız çiğneyen birini görmek rüyada sakız vermek rüyada sakız paketi görmek rüyada sakızın dişe yapışması rüyada sakız çiğneyip atmak rüyada birinin sana sakız verdiğini görmek rüyada sakız satın almak rüyada sakız almak rüyada sakız görmek diyanet rüyada sakız çiğnemek rüyada sakız patlatmak rüyada sakız çiğnemek nedir rüyada sakız satın almak rüyada sakız çiğnemek islami rüyada sakızın ağızda büyümesi rüyada sakız satmak rüyada sakız yemek rüyamda gördüm nedir ne demek demektir ne anlama gelir?

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2018 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi