Rüyada SAKLAMAK Görmek

   Rüyada saklamak, rüyayı gören kişinin, çok değer verdiği, aile büyüklerinden birisi tarafından kendisine hatıra olarak bırakılan ve manevi değeri çok büyük olan bir eşyanın kaybolmasına tabir edilir. Böyle bir olayla karşılaşılmaması için dikkatli ve tetikte olunması ve çalışılan kişilere daha dikkatli yaklaşılması gerektiğine delalet eder.


Rüyada Saklamanın Görülmesi rüyada saklamak saklanmak ruyada saklamak gormek ne demek rüyada para saklamak rüyada silah saklamak rüyada altın saklamak rüyada birini saklamak rüyada birşey saklamak rüyada saklanan adam görmek rüyada anahtar saklamak

Rüyada SAKLAMAK Görmek ne demektir?Rüya tabiri nedir?

Rüyada SAKLAMAK, SAKLADIĞINI Görmek Rüya Tabirleri


Rüyada Saklambaç Oynamak
   Rüyada saklambaç oynamak, rüya sahibinin, yaptığı işlerde ve ortaya koyduğu çalışmalarda aldığı başarılar arttıkça kendisine olan öz güveninin artacağına ve kişisel yetenek ve el becerilerini her gün biraz daha geliştirip yaptığı işte daha fazla ilerleyeceğine tabir edilir.

Rüyada Saklambaç İzlemek
   Rüyada saklambaç izlemek, birçok davetlinin katılımıyla gerçekleştirilecek olan içinde hayırlı haberler bulunan ve insanlar için çok güzel bir olaya yorumlanır.

Rüyada Saklambaç Arkadaşı Görmek
   Rüyada saklambaç arkadaşını gören kişinin, çocukluk yıllarındaki ya da gençlik yıllarındaki bir tanıdık ile bir görüşme yapmaya işaret edilir.

Rüyada Gizlenmek

   Rüyada gizlenmek, karı koca, eş, dost ve akrabalar arasında dedikodu yapmaya, gıybet etmeye ve aralarına nifak sokmaya çalışmaya ve hatta ayırmak isteğine delalet eder.

Rüyada Kaybolmak
   Rüyada kaybolduğunu görmek, rüyayı gören kişinin, çok sert bir karar ile tüm hayatını baştan aşağı değiştireceğine, yeni bir çizgi çekmeye, yeni bir iş bulup hayatını yeniden inşa etmeye başladığına işaret edilir. Ve en kısa süre içinde, başka bir ülkeye gideceğine ya da şehir değişikliği yapacağına ve artık kendi kararlarını kendisinin vereceğine tabir olunur.

Rüyada Halktan Birisinin Kaybolduğunu Görmek
   Rüyada halktan birisinin kaybolduğunu görmek, aile hayatında ve iş hayatında bir anda meydana gelecek sorunlar, para sıkıntısından kaynaklanan büyük ve içinden çıkılmaz problemler olarak görülen ve çok büyük aile sıkıntılarına ve büyük kavgalara delalet edilecektir.
Benzer Aramalar; rüyada evde birini saklamak rüyada birşey saklamak rüyada gizlemek rüyada sevgiliyi evde saklamak rüyada birini gizlemek rüyada adam saklamak rüyada birini saklamaya çalışmak rüyada birini saklamak diyanet rüyada saklamak saklanmak ruyada saklamak gormek ne demek rüyada para saklamak rüyada silah saklamak rüyada altın saklamak rüyada birini saklamak rüyada birşey saklamak rüyada saklanan adam görmek rüyada anahtar saklamak rüyamda gördüm nedir ne demek demektir ne anlama gelir?

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2018 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi