Rüyada SAKLANMAK Görmek

   Rüyada saklanmak arkadan iş çevirmek ve bazı şeylerin üzerini kapamaya çalışmak şeklinde tabir edilir. Rüyada saklandığını gören kişi kendine has kişiliği olan kimsedir ve toplumda farklı olarak görülür. Değişik ve kimseye benzemeyen tavırları ve renkli kişiliği ile kah alay konusu olur, kah dışlanır, horlanır, kah sevimli bulunur. Bu kişi hayatta ne kadar garip şey varsa yapar. Rüyada saklanmak böyle tuhaf kişiye ve onun uğraştığı tuhaf işlere delalet eder.


Rüyada Saklanmanın Görülmesi rüyada saklanmak ihya rüyada saklanmak görmek diyanet rüyada saklanmak ve yakalanmak rüyada saklanmak diyanet rüyada saklanmak diyadinnet rüyada saklanmak imam nablusi rüyada saklanmak islami rüyada saklanmak yakalanmak

Rüyada SAKLANMAK Görmek ne demektir?Rüya tabiri nedir?


Rüyada SAKLANMAK, SAKLANDIĞINI Görmek


Rüyada Birinden Saklanmak
   Rüyasında bir kişiden saklandığını görmek rüyanın tam tersi şekilde tabir edilir. Rüya sahibi kötülüklerden ve kötü kişilerden uzak olacak demektir. Bu rüya aynı zamanda hak yolunu terk etmiş, onun buyruklarına karşı gelmiş bir kişinin hak yoluna dönmesine de delalet eder.

Rüyada Gizlenmek

   Rüyada gizlenmek, rüyanın durumuna göre değişir. Rüya sahibi bir mekana girip gizlendiğini görürse sağlık ve sıhhat bulur, evlat sahibi olur. Rüya sahibi açık alanda gizlenmek için güvenli bir yer bulmak için yer ararsa çok güçlü, kuvvetli birinin gölgesinden bile faydalanmaya razı gelir.

Rüyada Kaçmak
   Korku ile tabir edildiği gibi genelde musibetlere neden olacak kişilere işaret eder. Rüya sahibi yok yere başını derde sokacak kişilere bulaşacak, evinden barkından olacak, parasını kaptıracak demektir.

Rüyada Korkmak
   Rüyada korktuğunu gören, tüm kötü huylarından ve kendisini huzursuz eden düşüncelerden arınacak, ruhunda esenlik ve hafiflik hissedecek diye tabir edilir. Rüya sahibi, artık huzura ve rahata erecek, şüphelerinden, kuşkularından, korkularından ve gereksiz kuruntularından da kurtulacaktır.

Rüyada Korkmak Kaçmak
   Sürpriz olacak ve hiç beklenmeyen güzel gelişmelere işaret eder. Bu vesileyle de rüya sahibinin yüzünün gülmesi anlamına gelir. Rüya sahibi tamamen unutacağı kadar bağını kopardığı bir yerden ya da bir kişiden fayda görecektir.
Benzer Aramalar; rüyada saklanmak kaçmak rüyada korkarak saklanmak rüyada saklanmak diyanet rüyada saklanan birini görmek rüyada kaçmak saklanmak diyanet rüyada gizlenmeye çalışmak rüyada saklanmak ve yakalanmak rüyada düşmandan saklanmak rüyada saklanmak ihya rüyada saklanmak görmek diyanet rüyada saklanmak ve yakalanmak rüyada saklanmak diyanet rüyada saklanmak diyadinnet rüyada saklanmak imam nablusi rüyada saklanmak islami rüyada saklanmak yakalanmak rüyamda gördüm nedir ne demek demektir ne anlama gelir?

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2018 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi