Rüyada SAKSI Görmek

   Rüyada saksı görmek, yuvayı simgeler. Rüya sahibi mutlu ve huzurlu bir yuva kuracak demektir. Daha ziyade evlilik hayatı ile tabir edilir. Rüya sahibinin doğru bir eş seçimi yaparak, sorumluluklarını bilecek, bir dediğini iki etmeyecek, dürüst ve sadık bir kişi ile evlenmesi şeklinde yorumlanır. Eğer kişi zaten bir yuva sahibiyse o halde hane içinde sorunları varsa hallolacak eğer huzuru yerindeyse de mutluluğu katlanacak demektir.


Rüyada Saksının Görülmesi rüyada saksıda çiçek görmek rüyada saksıda beyaz çiçek görmek rüyada saksıda yeşillik görmek rüyada saksıda kılıç çiçeği görmek rüyada saksıya çiçek dikmek rüyada saksı sulamak rüyada saksıda peygamber kılıcı çiçeği görmek rüyada saksıda mor çiçek görmek rüyada saksıda yeşil çiçekler görmek

Rüyada SAKSI Görmek ne demektir?Rüya tabiri nedir?


Rüyada SAKSI Görmek Rüya Tabirleri


Rüyada Saksıda Çiçek Görmek
   Bu rüya, kişinin özel hayatı ile tabir edilir. Rüyasında saksı içinde çiçek gören kişi, sevdiği kişiden büyük jestler görecek ve büyük sürprizlerle karşılaşacak demektir. Sevdiği insan kendisine olan sevgisini göstermek için her gün yeni bir güzellikle karşısına çıkacak diye yorumlanır.

Rüyada Saksı İçinde Toprak Görmek
   Rüyada saksı içinde toprak görmek, rüya sahibinin sevdiği kişilerin mutluluğuna vesile olacağına delalet eder. Kişi nazarında çok değerli olan ve çok sevdiği karşı cinsten iki kişiyi tanıştırıp, onların mutlu bir yuva kurmasına aracılık edecek demektir.

Rüyada Saksı Kırılması

   Rüya sahibinin bazı gereksiz duygu ve düşüncelerinden kurtulması ve ön yargılarını da bir kenara atması gerektiğine işaret eder. Kişi, hatayı her zaman karşıdakinde aramak yerine bazen öz eleştiri de yapmalıdır.

Rüyada Saksı Hediye Almak
   Rüya sahibinin kısa vadede uzun boylu işler yapacağına ve bundan bolca nasipleneceğine işaret eder. Bu iş, rüya sahibine bir yılda kazanacağı parayı bir ayda kazandıracak demektir.

Rüyada Saksı Almak
   Rüyada saksı almak, rüya sahibinin yapacağı bir ortaklıktan en büyük hisseye sahip olmasına ve deyim yerindeyse yoğurdun kaymağını yiyen kişi olacağına tabir edilir. Kişi kıvrak zekası ile yapacağı bir hamle sayesinde bir adım öne geçecek ve karlı olacaktır.
Benzer Aramalar; rüyada saksı bitkisi görmek rüyada boş saksı görmek rüyada saksıda yeşil çiçek görmek rüyada saksı sulamak rüyada saksıya çiçek dikmek görmek rüyada saksıda toprak ve çiçek görmek rüyada toprak dolu saksı görmek rüyada saksı kırılması rüyada saksıda çiçek görmek rüyada saksıda beyaz çiçek görmek rüyada saksıda yeşillik görmek rüyada saksıda kılıç çiçeği görmek rüyada saksıya çiçek dikmek rüyada saksı sulamak rüyada saksıda peygamber kılıcı çiçeği görmek rüyada saksıda mor çiçek görmek rüyada saksıda yeşil çiçekler görmek rüyamda gördüm nedir ne demek demektir ne anlama gelir?

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2018 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi