Rüyada ABİYE ELBİSE Görmek

   Rüyada abiye elbise görmek, eşler arasında yeniden bir aşk oluşacağını ve özellikle eşlerden birinin diğerine karşı soğuk davrandığı durumlarda işlerin tersine döneceğini ve yeniden ilgili, eşine karşı romantik bir kişi olunacağını işaret eder. Aile içindeki uyuma dikkat çeken rüya güzel haberler alan kişinin keyifli dönemler geçireceğini, beklenmeyen bir bebek haberi alacağını ve sürprizlerle dolu bir sürecin içinde olacağını tabir eder. Elbisenin rengi ve modeli kadar durumu da yorum için oldukça önemlidir. Genel olarak yeni ve güzel bir abiye elbise gelecek iyi haberlere yorulurken, eski ve çirkin bir abiye elbise kişiyi üzüntüye sokacak gelişmeler demektir.

Rüyada ABİYE ELBİSE Görmek Rüya Tabirleri


Rüyada Yırtık Abiye Elbise Görmek
   Umutların tükendiği bir anda kişiye yeniden mutluluk verecek küçük gelişmeleri simgelese de, bir türlü işlerin yolunda gitmeyeceğini bildirir. Özellikle kişinin yaptığı hataların bugün önüne dev engeller gibi çıktığını, içinde bulunulan kötü durumdan kurtulmak için bulunan çözümlerin sadece günü kurtardığını, daha geniş açılı planlar yapılması gerektiğini işaret eder. İslami olarak da kişinin kendisine zarar veren bir hayat yaşadığını, kendisiyle olan hesaplaşmaları yaparak, doğru yolu bulmak için inancına sığınması gerektiğini alamet eder.

Rüyada Abiye Elbise Almak

   Kırmızı abiye elbise almak, bekar insanlar için nişan veya kız isteme anlamına gelir. Beyaz abiye elbise evlilik yoluna girmek, mavi abiye elbise ise büyük bir hayalin gerçekleşeceğine, başarılarla dolu bir geleceğe delalettir. Siyah abiye elbise almak ise mateme, sevilen insanların acı haberlerini almaya yorumlanır.

Rüyada Abiye Elbise Giymek Görmek
   Rüyada abiye elbise giydiğini görmek; görülen bu rüya insanların dikkatlerini toplayan zevk sahibi alımlı gösterişli bayanı ifade eder. Rüyasında abiye giydiğini gören kimse ihtişamına uygun üst düzey yetkili kimselerin yer aldığı nezih bir toplantıda yer alarak hoş vakit geçirir kendisine yönelen teklifleri beğeniyle kabul ederek hayatını renkli anlamlı hale getirir. Bu rüya erkekler için başarıyı öz güveni simgelerken kadınlar için hoş sohbeti, kendine güveni, eğlenceyi ve başarıyı simgeler.

Rüyada Abiye Elbise Dikmek Görmek
   Rüyada abiye elbise diktiğini görmek; hayal dünyasına kapılıp gerçekleri görmezden gelmeye, dünyevi hayatın kolaylığını seçmeye, yapılan her işte kolaya kaçmaya yorumlanır. Rüyasına abiye elbise diktiğini gören kimse yaşantısında karşısına çıkan alımlı güzel bir bayanın duygularına kapılarak ilerde karşısına çıkacak tehlikelerin farkına varmadan hayal dünyasına kendisini kaptırır, gerçekleri görmek yerine hayatı yalanlarıyla ve sahteleriyle yaşamayı tercih eder. Güzel ve hayırlı olan ne varsa elinin tersiyle ters teper.

Rüyada Beyaz Abiye Elbise Görmek
   Rüyada beyaz abiye elbise görmek; bir çok güzel anlamda ifade edilen bu rüya genel olarak bakıldığında kişinin iş hayatında göstermiş olduğu başarıya, azmi ve kararlılığı sayesinde ileriye dönük sağlam planlar atmasına, ailesi ve sevdiklerinin desteği sayesinde karşısına çıkan maddi sorunları aşarak hayalini kurduğu işleri gerçeğe dönüştüreceğine yorumlanır. Rüyada beyaz elbise görmek, başka bir değişle sevdiğiniz bir kimseyi kaybetmeye, göz yaşı dökmeye, her şeyden herkesten uzak hayat sürmeye işaret edilir.

Rüyada Siyah Abiye Elbise Görmek
   Rüyada siyah abiye elbise görmek; aşk hayatının yolunda olduğuna, fakirlikten kurtulmaya, üne sahip olunacağına, getirili atılım gerçekleştireceğine, sağlığını kazanmaya, tertemiz zenginliğe, becerili bir kişiye, iyi işlere, rahata, taleplerin gerçekleşeceğine, duygusal külfeti olan yabancıdan uzaklaşılacağı na delalet eder.

Rüyada Kırmızı Abiye Elbise Görmek

   Rüyada kırmızı abiye elbise görmek; aşkın ve sevgisinin sembolü olarak bilinen bu rüya elbisenin şekline ve konumuna bakılmaksızın her bakımdan güzelliği, sevgiyi, ileriye dönük yaşanacak büyük aşkı simgeler. Bir kimsenin rüyasında kırmızı abiye giydiğini görmesi eğlenceli görkemli aktiviteye katılacağına, ailesiyle uzun yolculuğa çıkacağına, bulunduğu ortamda tanışacağı bir kişiyle büyük aşkı yaşayarak ileriye dönük güzel bir birlikteliğe nail olacağına delalet edilir.

Rüyada Elbise Görmek
   Rüyada elbise görmek; değişik şekillerde yorumlanmaktadır. Bir memurun rüyasında yeni bir elbise giydiğini görmesi; yüksek bir makama getirileceğine, tüccardan birinin görmesi; kazanacağına, zengin bir kimsenin görmesi; daha çok kazanacağına, fakirin görmesi; rızkının artacağına, halktan birinin görmesi; ucuzluk olacağına işaret eder. Bir kimsenin rüyasında sırtındaki elbisenin yırtıldığını ve bunu da tamir etmediğini görmesi; o kimsenin tutuklanacağına, kişinin rüyasında yırtık elbisesini tamir ettiğini görmesi; onun bir çocuğunun olacağına delalet eder. Kişinin rüyasında yamalı elbise giydiğini görmesi; o kimsenin nimete nail olacağına, ipekten dikilmiş elbise giydiğini görmesi; o kişinin hayra ereceğine, din adamlarının ipekten elbise giydiklerinin görülmesi; onların dünyaya meyi ettiklerine yorumlanır.

Rüyada Abiye Elbise Görmenin Psikolojik Yorumu
   Fark edilmek ihtiyacına işaret eder ve kişinin çevresi tarafından daha önemli bulunmaya, ilgi görmeye duyduğu isteği de işaret eder. Karşı cins açısından ilgi çekecek biri haline gelmek için uğraş verildiğine ve kişinin özellikle fiziki görüntüsüyle insanları etkilemek istediğine de alamettir. Bazı durumlarda kişinin cinsel tercihleri ile ilgili çelişkiler yaşadığına da yorumlanır.
Benzer Aramalar; rüyada mavi abiye giymek rüyada başkasının abiye giydiğini görmek rüyada pembe abiye giymek rüyada uzun elbise giymek görmek rüyada kırmızı abiye görmek rüyada pembe abiye görmek rüyada mor abiye giymek rüyada siyah uzun elbise giymek rüyamda gördüm nedir ne demek demektir ne anlama gelir?

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2018 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi