Rüyada ABİYE GİYMEK Görmek

   Rüyada abiye giymek, herkesin dikkatini çeken, güzel ve alımlı bir kadına işarettir. Rüyasında abiye giyen kişi, nezih bir ortamda güzel bir toplantıya katılır veya bu rüya sizin de bulunacağınız bir nikaha, bir düğün törenine işarettir. Rüyada abiye giyip bir organizasyona katılan, gerçek hayatında lüks bir mekanda bulunur. Parlak ve canlı renkli abiyeler, kişinin yaşama sevinci ile dolu olmasına ve önüne çıkacak güzel fırsatlara işaretken; siyah ve eskimiş bir abiye ise sıkıntıya, karamsarlığa ve bazen de depresyona dalalet eder. Rüyada uzun abiye giyen kişi uzun ve güzel bir ömre sahip olur veya uzun bir gönül ilişkisi olur. Rüyada kısa abiye ise, yakın mesafede bir yere gideceğinize veya çok yakın bir zamanda size gelecek bir kısmete işaret eder.

Rüyada ABİYE GİYDİĞİNİ Görmek Rüya Tabirleri


Rüyada Abiye Görmek

   Rüyada parlak, canlı renkli abiyeler dünya hayatının zevklerine bu zevklerden nasibini alan, kendisini dünya hayatına adayan ve maneviyatı unutan bir kimseye işarettir. Yeşil abiye görmek, dindar, iffetli ama gösterişli bir kadına; kırmızı abiye görmek cazibeli, çekici ama erkeklere hile düşünen bencil bir bayana; sarı abiye güzel ama hastalıklı bir kadına işarettir. Siyah abiye gören asil bir kadınla evlenir. Mavi abiye ise aile hayatındaki huzur ve mutluluk anlamındadır.

Rüyada Abiye Elbise Giyen Birini Görmek
   Rüyada abiye elbise giyen birini görmek; sevdiklerinizle ayrı ortamlarda yer alarak eğlenceli aktivitelere katılacağınıza, hayatınızı dolu dolu yaşayarak tüm sıkıntılardan dertlerden uzak sakin huzurlu hayat sürteceğinize işaret edilir. Rüyasında abiye ya da her hangi bir elbise giyen kimse zorlu bir sınava tabi tutularak uzun zamandır uğraş vererek emek harcadığı bir işte sonuca giderek hayatına dahil zorlu bir sınavı başarıyla sonuçlandırılacaktır. Rüyada abiye elbise giymek görmek, aynı zaman da sevdiklerinizle hoş vakit geçirmeye, uzaktan gelecek misafire, hayırlı haber almaya yorumlanır.

Rüyada Abiye Elbise Hediye Almak Görmek

   Rüyada abiye elbise hediye aldığını görmek; müjdeli haber almaya, mutlu birlikteliğe, aile arasında yapılacak törene, sevdiğiniz bir kimseden mutlu olacağınız sizin için şans getiren hediye almaya işaret ederken aynı zaman da bu rüya kişi için şansa, kısmete, iş hayatınızda yeni döneme girerek olması imkansız olan bir çok işte başarı sağlamaya yorumlanır. Rüyada abiye elbise hediye almak görmek, aynı zaman da hastalıktan kurtulmaya, cefa çekilerek yapılan işlerde başarıya ulaşmaya, aile hayatınızda aldığınız kararlarda daima dik duruşunuzla kendinizi ön planda tutmaya işaret edilir.

Rüyada Abiye Elbise Dikmek Görmek
   Rüyada abiye elbise diktiğini görmek; hayal dünyasına kapılıp gerçekleri görmezden gelmeye, dünyevi hayatın kolaylığını seçmeye, yapılan her işte kolaya kaçmaya yorumlanır. Rüyasına abiye elbise diktiğini gören kimse yaşantısında karşısına çıkan alımlı güzel bir bayanın duygularına kapılarak ilerde karşısına çıkacak tehlikelerin farkına varmadan hayal dünyasına kendisini kaptırır, gerçekleri görmek yerine hayatı yalanlarıyla ve sahteleriyle yaşamayı tercih eder. Güzel ve hayırlı olan ne varsa elinin tersiyle ters teper.

Rüyada Abiye Elbise  Görmek
   Rüyada abiye elbise görmek; hane içi uyuma işaret eden bu rüya eşler için birlikteliğe, romantizme, yaşanan kırgınlıkların son bularak yaşanan aşkların yeniden filizlenip açmasına yorumlanır. Rüyasında abiye gören ya da giyen bir kimse tanıştığı bir kimseden çok etkilenerek geçmişteki yaşantılarını bir kenara bırakır evlilik yolunda ciddi adımlar atarak geleceğe yönelik mutlu bir birlikteliğin kapılarını aralar. Rüyada abiye elbise görmek, aynı zaman da eğlenceli aktivitelerde bulunmaya, haneden uzak farklı mekanlarda yer almaya, sık sık kısa süreli seyahatlere çıkmaya işaret edilir.

Rüyada Elbise Görmek
   Rüyada elbise görmek; bir kimsenin rüyasında sırtındaki elbisenin yırtıldığını ve bunu da tamir etmediğini görmesi; o kimsenin tutuklanacağına, kişinin rüyasında yırtık elbisesini tamir ettiğini görmesi; onun bir çocuğunun olacağına delalet eder. Kişinin rüyasında yamalı elbise giydiğini görmesi; o kimsenin nimete nail olacağına, ipekten dikilmiş elbise giydiğini görmesi; o kişinin hayra ereceğine, din adamlarının ipekten elbise giydiklerinin görülmesi; onların dünyaya meyi ettiklerine yorumlanır.

Rüyada Abiye Giymenin Psikolojik Tabiri
   Rüyasında abiye giyen kişi, gösterişi seven ve çevresin tarafından cazibeli ve çekici olarak addedilen bir kişidir. Bu rüya içinizdeki yaşama sevincini, eğlence arzunuzu ve dünya nimetlerini doyasıya yaşama isteğinizi göstermektedir.
Benzer Aramalar; rüyada mavi abiye giymek rüyada pembe abiye giymek rüyada başkasının abiye giydiğini görmek rüyada uzun elbise giymek görmek rüyada mor abiye giymek rüyada siyah uzun elbise giymek rüyada bordo abiye giymek rüyada pembe tuvalet giymek rüyamda gördüm nedir ne demek demektir ne anlama gelir?

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi

HayrolaRuya © 2018