Rüyada AÇ OLMAK Görmek

   Rüyada aç olmak, neşeye, feraha, iyi haberlere olan ihtiyacı, kişinin çok zamandır rahat bir nefes alamadığı için sıkıntıda olduğunu ifade eder. Aç olup yemek yediğini gören kişi ettiği tövbelere riayet eder ve inancını kuvvetlendirir. Kanaatkar olmanın, yaşanılan her sıkıntıya ve cefaya şükrederek, isyan etmeden katlanmaya, zor günleri geride bırakmaya da yorumlanır. Tatlı bir yiyecekle karnını doyurmak alınacak güzel haberlerin ifadesi olduğu gibi, evlat sahibi olmanın müjdesidir. İyilik yapmak ve iyilik bulmak demek olduğu gibi, güzel yemekler yiyerek karın doyurmak aile hayatında her şeyin yolunda gideceğini, her türlü kavganın sona ereceğini, inançla hareket eden rüya sahibinin inancının da kuvvetlendiğini tabir eder. Aç olduğunu ve kuru ekmek yediği görmek dar gelire rağmen itikadın sağlam kalacağını, asla harama bulaşmadan, helal lokma yiyip şükretmeyi seçen kişinin örnek davranışlar sergileyeceğini, aç olup et yemeği yediğini görmek ise fakirlikten tamamen kurtulup, daha zengin bir hayat sürdürüleceğini işaret eder.


Rüyada AÇ OLMAK Rüya Tabirleri


Rüyada Acıkmak
   Acıkmak, pek çok şekilde yorumlanabilir. Zengin kimseler için ruhen bir türlü doyuma ulaşamadıklarını, maddi olanakları iyi olmasına rağmen maneviyatlarında sürekli bir eksiklik duyacaklarına alamettir. Acıktığını ve yiyecek herhangi bir şey bulamadığını gören kişiler aşırı hırslarına yenik düşerler ve iş alanında başarılı olmak isterken ailelerini, sevdiklerini ihmal ederler.

Rüyada Aç Birini Görmek
   Rüyada aç birini görmek; çevrenizde ihtiyaç sahibi kimselerin varlığına işaret edilip görülen bu rüya hanenizi kötülüklerden ve belalardan korumak için en önemli side Allah rızası için bu kimselere yardım etmeniz gerektiğine, uzattığınız yardım elinin ihtiyaç sahibi kimseler için büyük önem arz ettiğine yorumlanır. Rüyada aç bir kimseyi  görmek ya ad aç birine yardım elini uzattığını görmek, hayırların en güzeline vesile olup kişinin Allah katında manevi huzura erip gönül rahatlığına ereceğine, hanesini bolluk ve bereket içinde hastalıklardan ve kötülüklerden uzak tutacağına yorumlanır.

Rüyada Aç Birini Doyurmak Görmek
   Rüyada aç birini doyurduğunu görmek; hayırlı rüya olup kişinin hanesinde bolluk ve bereketin hiç eksik olmayacağına, hanesini ve sevdiklerini tüm kötülüklerden koruyarak onları esenliğe erdireceğine, helal yollarla yaptığı kazançları yoluyla hanesine helal lokma götürerek onları mutlu edeceğine, aynı zaman da ihtiyaç sahibi kimselere karşıda yaptığı yardımlardan dolayı herkesin beğenisi ve sevgisini toplayarak gönüllerde taht kuracağına yorumlanır.

Rüyada Aç Bırakılmak Görmek
   Rüyada aç bırakıldığını görmek; rüyayı gören kimsenin zor duruma düşmesine neden olacak olaylarla karşı karşıya kalarak maddi ve manevi sıkıntıya düşeceğine, çevresindeki art niyetli insanların sebepsiz suçlamalarına maruz kalarak hanesiyle kurul düzeninin yok olarak ilerde ayrılıkların yaşanmasına zemin hazırlayacak suçlamaların ortasında kalacağına, kişinin hırslarına yenik düşerek gözü karalığının verdiği hataların ilerki hayatında pişmanlığa sebep vereceğine işaret edilir.

Rüyada Aç Kalmak Görmek

   Rüyada aç kaldığını görmek; rüyanın tersine bolluğa ve berekete işaret eden bu rüya kişinin maddi ve manevi yönden bolluğa ve rahata erip tüm istek ve arzularına fazlasıyla kavuşacağına, eldeki mal varlığının kıymetini bilerek ileriye dönük yaptığı yatırımlarda karlı sonuçlar elde edeceğine, akıllıca yaptığı yatırımların kişinin yanı sıra sevdiklerine yararı olacağına, hanesini tüm kötülüklerden ve şerden uzak tutarak manevi hayatın güzelliğe ereceğine yorumlanır.

Rüyada Aç İnsan Görmek

   Aç insan görmek, rüya sahibinin adalet dağıtacak bir mevkiye geleceğine, ruhani önderlik yapacağına, çevresindeki kimselerin inançlarını tazeleyeceğine yorumlanır. İlmi açıdan kuvvetli olmaya, azla yaşamaya, nefsine hakim olmaya da tabir edilir. Aç insan, rüya sahibinin kadim dostlara sahip olacağını, kendisine manevi destek verecek insanlarla beraber yaşayacağını işaret eder.

Rüyada Aç Olmanın Psikolojik Yorumu
   Aç olmak, daha iyi bir hayata öykünmenin, kendi hayatından memnun olmamanın ve daha yükseklere, zirvelere göz dikmenin, aşırı hırslı olmanın işaretidir. Pek çok alanda faaliyet göstermenin de tabiridir.
Benzer Aramalar; rüyada aç birini görmek rüyada acıkmak ve yemek yemek rüyada aç bırakılmak rüyada birilerini doyurmak rüyada acıktığını hissetmek rüyada ölünün aç olduğunu söylemesi rüyada aç bir çocuğu doyurmak rüyada açlıktan ağlamak rüyamda gördüm nedir ne demek demektir ne anlama gelir?

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2018 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi