Rüyada AÇIK GİYİNDİĞİNİ Görmek

   Rüyada açık giyindiğini görmek, bir sırrın ortaya çıkması demektir ve kişinin yıllardır sakladığı bir gerçeği söyleyerek hem kendisini, hem de başkalarını zor duruma düşüreceğini tabir eder. Aynı zamanda bir tanıdığa söylenen sözlerin ulu orta açıklanacağını, kişinin sırrının ifşa edileceğini, ayıbının yüzüne vurulacağını da tabir eder. Genç bir kız için açık giyinmek kendisini çekemeyen kişilerin hakkında ileri geri konuşmalar yapacağına, kulağa gelen bu sözler nedeniyle kısa süreli üzüntü çekileceğine delalettir. Evli bir bayanın açık giyindiğini görmesi eşinin ailesi tarafından eleştirileceği manasına gelirken, bir erkeğin açık giyinmesi ise, ailesinin sorumluluğunu yeteri kadar üstlenmediğini, rahatına düşkün olmasından dolayı harcamalarına dikkat etmediği için borçlanacağını işaret eder.


Rüyada AÇIK GİYİNDİĞİNİ GÖRMEK Rüya Tabirleri


Rüyada Çıplak Olduğunu Görmek
   Kişinin gizli bir düşmanının varlığına ifade edilir ve bu kimsenin rüya sahibinin açığını arayan, ona zarar vermek için bahaneler arayan biri olduğuna yorumlanır. Çıplak olmak günaha girmekle de ilişkilendirilir ve kişinin isteyerek yahut istemeden dini açıdan kendisine haram edilen durumlar içine gireceğine, sonrasında pişmanlık duyarak tövbe edeceğine delalettir. Toplum içinde çıplak olduğunu görmek, bulunulan çevrede yayılan dedikodulara, kişinin akasından konuşanların çokluğuna tabir edilir.

Rüyada Çıplak Birini Giydirmek
   Çıplak birinin üstünü giydirmek veya ona giyinmesi için kıyafet vermek, hata yapan bir tanıdığa yol göstermek, yanlışa düşen bir arkadaşı uyarmak yahut birini zor durumdan çekip çıkarmak manasındadır. Rüya sahibinin çevresine, sevdiklerine karşı duyarlı davrandığını, iyi kalpliliği ve merhametiyle pek çok sevap işlediğine alamet eder.

Rüyada Birinin Açık Giyindiğini Görmek
   Rüyada birinin açık giyindiğini görmek;  rüyada yabancı bir kimsenin açık giyindiğini görmek, kişinin çevresine karşı sorumluluk duygusu güden, yaptığı işleri her zaman için insanlara fayda sağlamak için yerine getiren kimselerdir. Görülen bu rüya aynı zaman da hanede tartışma yaşayacak sıkıntıların içine düşerek başınızın ciddi anlamda ağrıyacağına delalet eder. Rüyada bir kimsenin açık giyindiğini görmek, bazen de söz sahibi üstün bir kimseden destek görmeye, çıkarlarınız doğrultusunda hareket ederek kısa zaman da yükselmeye yorumlanır.

Rüyada Açık Giyinen Kadınlar  Görmek
   Rüyada açık giyinen kadınlar görmek; kişiyi hane içinde mutsuz olmasına sebep verecek, sürekli tartışmaların ortasında kalarak aile içi bağlılığının yok sayılmasına sebep olmasına yorumlanır. Rüyada açık giyinen kadınlar görmek, aynı zaman da evlilik yolunda attığınız adımların yarım kalarak hüsrana uğramaya, size yönelen fırsat kapılarını ter teperek hüsrana uğramaya delalet edilir. Görülen bu rüya aynı zaman da uzun yola çıkmaya, ailenizden ayrı kalmaya ifade edilir.

Rüyada Kapalı Birini Açık Görmek
   Rüyada kapalı birini açık görmek; rüya sahibinin işleyeceği günaha yorumlanır. Görmüş olduğunuz bu rüya tanıdık kimse ise kişinin bencilce hareket ederek sizi zarara sokmasına yorumlanır. Gördüğünüz rüyadaki kişiler yabancı kimseler ise ki yüzlü insanlarla aynı ortamda vakit geçireceğinize delalet eder. Rüyada kapalı birini açık görmek, aynı zaman da içte içe pazarlıklı insanlara, sorumsuzca hareket edenlere, insanlara zarar verenlere yorumlanır.Rüyada Açık Giyindiğini Görmenin Psikolojik Yorumu

   Kişileri sıkan bazı düşüncelerin, birikimlerin ya da geçmişe ait yaşanmışlıkların varlığına, bu duygulardan kurtulmak istemeye yorumlanır. Açık giyinmek genellikle içinde tuttuğu sözleri sahibine iletmek, dertlerden, tasalardan kurtulmak, ferahlamak istemek demektir. Uzun süren hastalıklardan dolayı yaşanan rahatsızlığı ve ferahlama isteğini de ortaya koyar.
Benzer Aramalar; rüyada açık giyinmiş kadınlar görmek rüyada açık giyimli kadın görmek rüyada kısa elbise görmek rüyada kapalı birini açık görmek diyanet rüyada kapalı birinin açıldığını görmek diyanet rüyada kapalı arkadaşını açık görmek rüyada kendini açık görmek rüyada kendi saçını açık görmek rüyamda gördüm nedir ne demek demektir ne anlama gelir?

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2018 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi