Rüyada AÇIK KAPI Görmek

   Rüyada açık kapı görmek, şansın sonuna kadar kişiye yardım edeceğine ve isteklerin tamamına zahmet çekmeden sahip olunacağına işaret eden hem hayırlı, hem de çok güzel, müjdeli bir işarettir. Kişiyi bugüne kadar zorlayan ve kafasının karışmasına neden olan soru işaretlerinin, çıkmazların artık yok olacağını, her türlü soruya gereken doğru cevabın bulunacağını, kişinin hedeflerini çok net bir şekilde ifade ederek, kendisini başarıya ulaştıracak yola gireceğini alamet eder. Süre gelen maddi sıkıntılar veya anlaşmazlıklar en kısa sürede çözülür ve rüya sahibi rahat nefes alarak yeni projeler için heyecan duyacağı bir ruh haline girer. Önemli bir değişimi de tabir eden rüya kişinin ruhsal yaşamında olumlu şekilde olacak değişikliklerin aynı zamanda maddi hayatında da aynı şekilde görüleceğini de bildirir.

Rüyada AÇIK KAPI Görmek Rüya Tabirleri


Rüyada Açık Kapıdan Girmek
   Arzulara, özlem duyulan kimselere kavuşmak, parasal rahatlama içinde olmak ve daha iyi bir işe girmek anlamına gelir. Bazen de devlet işinde çalışan kişilerin istifa ederek kendi işlerini kurma kararı alacaklarına da tabir olur. Sevinç duyulacak pek çok haberin geleceği bir dönem içinde olan rüya sahibinin, çevresi ile olan diyalogları da olumlu ve yapıcı şekilde sürer. Hak edilene kavuşmak, zengin olmak, hastalıklardan azat olarak uzun bir ömür geçirmek anlamına da gelir ve her türlü hayrın kişinin üstünde olacağını ifade eder.

Rüyada Açık Kapıyı Kapatmak

   Kişi açık kapıdan girmeden kapıyı kapatırsa büyük bir fırsatı kaçırır. Geleceği görmeyen ve öngörü sahibi olamayan kişilerin ayağına gelen çok özel ve büyük bir kısmeti yanlışlıkla dahi olsa görmeyeceklerine ve farkına vardıklarında iş işten geçeceği için çok üzüleceklerine alamettir. Eğer açık kapıdan girilir ve kapı kapatılırsa kişi hak ettiği mevkiye, şana ve maddi olanaklara kısa süre sonra ulaşacak olarak yorumlanır.


Rüyada Açık Kapı Üzerinde Anahtar Görmek

   Rüyada açık kapı üzerinde anahtara görmek; dualarınızın kabul olacağına işarettir. Rüyada açık kapı üzerinde anahtar gören  kimse, düşmanına galip gelir. Bazen de kuvvetli bir kimsenin desteği ile başarılı bir çok işe nail olur. Rüyada bir kapıyı anahtarla açtığını gören kimse, hakkın yardımı ile Murad ettiği şeye kavuşur. Eğer kapıyı anahtarsız açarsa, o kimse, dua veya iyilik ve ebeveyninin duasıyla maksadına ulaşır.

Rüyada Kapı Görmek
   Rüyada kapı görmek; şifa bulmaya hayra  ve kurtuluşu görmeye işarettir. Rüya sahibinin çıkmazlardan kurtulacağına, çaresizliklerine, sorunlarına, umutsuzluklarına ve problemlerine karşı çözümlere kavuşacağına, kendisi için hayırlı olacak fırsatlar elde edeceğine bu sayede güzel günlere kavuşacağına ve huzuru yakalayacağına rivayet edilir. Rüyada kapı görmek, aynı zaman da  rüya sahibinin hayırlı bir işe yöneleceğine, kazançlarının bereketli hale geleceğine işaret edilir.

Rüyada Kapalı Kapı Görmek
   Rüyada kapalı kapı görmek;  rüya sahibinin maddi ve manevi bakımdan her türlü kısmetinin kapandığına işaret edilir. Rüya sahibi girmiş olduğu işlerde büyük sıkıntılar yaşar. Ve bu sıkıntılardan büyük ölçüde zararlar görür. Aynı zamanda kapalı kapı kişinin kısmetinin de kapanmasına, rızk kapılarının kesilmesine, ileriye dönük yaşayacağı maddi ve manevi sıkıntılara işaret edilir.

Rüyada Açık Kapı Görmenin Psikolojik Yorumu
   Yaptıkları hatalar nedeni ile af bekleyen ve kalplerini kırdıkları kişilerden özür dilemek isteyen kişilerin psikolojilerini ifade eder.
Benzer Aramalar; rüyada açık kapı görmek rüyada kapının kırıldığını görmek rüyada evin dış kapısını açık görmek rüyada kapının açılması rüyada tahta kapı görmek rüyada kendi evinin kapısını açık görmek rüyada kapıyı kapatamamak rüyada beyaz kapı görmek rüyamda gördüm tabiri tabirleri nedir ne demek demektir ne anlama gelir?

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2018 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi