Rüyada AÇIK PENCERE Görmek

   Rüyada açık pencere görmek, umut tazelemeye neden olacak güzel ve iyi gelişmelerin, kişinin yeniden yüzünü güldürecek haberlerin alametidir. Genel olarak rüya sahibi için aydınlık günlerin yaklaştığını, sevinç gözyaşı döküleceğini, herkesin rüya sahibine destek olmasıyla sorunların kısa sürede ortadan kalkacağını müjdeler. Olumsuzluklar, hastalıklar veya yanlış seçimler sonrasında kendini suçladığı için işte yeterince verimli olamayan ve hayata küsen rüya sahibinin yeniden eski enerjisine ve neşesine kavuşacağını, sevdikleriyle beraber olmaktan mutluluk duyacağını, insanların kendisine yönelttiği eleştirileri olumlu kabul edip, yoluna daha doğru ve kendisine yaraşır şekilde devam edeceğini bildirir. Kısmet bolluğu içinde olmak ve iş de dahil, hayatın her alanında yüksek bir şansa erişmek manasına da gelir.

Rüyada AÇIK PENCERE Görmek Rüya Tabirleri


Rüyada Açık Pencereyi Kapatmak

   Kişiye sunulan çok önemli bir fırsatın doğru şekilde değerlendirilmeyeceğini, fazla ego sahibi olmak ve her şeyi kendisinin bildiğini iddia etmek suretiyle yaşamındaki çok önemli bir şansı ters tepeceğini bildirir. Sorunlardan kurtulmaya ramak kalmışken yeniden bir hata yapılacağını ve düşüncesizlik eden rüya sahibinin var olan sorunlardan çok uzun bir süre daha kurtulamayacağını bildirir Şansın ters dönmesi, işlerin sürekli aksi gitmesi, küçük kazalar yaşanması, nazara uğramak manalarına da gelen rüya, huzurun kaçmasına neden olacak çok sayıda olumsuzluğun da habercisidir.

Rüyada Açık Pencereden Atlamak
   Büyük bir risk almak demektir. İşini değiştirmek isteyen kimselerin yeni bir işe başvuracaklarını ve geleceği kestiremeseler dahi bu riski göze alacaklarını bildirir. Genellikle alınan riskin sonu kişi için hayırlıdır ancak rüyanın diğer kısımlarının da yoruma dahil edilmeleri gerekir.

Rüyada Açık Pencereden Bakmak

   Rüyada açık pencereden bakmak görmek; rüyayı gören kimsenin hayata yönelik tecrübe ve birikime sahip olup karşısına çıkacak her türlü sorunlara ve zorluklara karşı başa çıkabilecek düzeyde olmasına, iş hayatında özverili çalışmaları sayesinde bir çok başarıya imza atarak kariyer hayatında ismini önemli yerlere duyuracağına, kişinin yakın zaman da devlet makamında sözü geçen üst yetkili bir kimsenin de desteğiyle yeni projelere imza atarak bu alan da yeni başarılar sergileyeceğine işaret edilir. Rüyada açık pencereden bakmak,  rüyası genel olarak iş hayatına yönelik ifade edilen rüya şekli olsa da bazen bu rüya kişinin karamsarlığa düşmesine, pişmanlık duyacağı hatalar yapmasına, hırslarının kurbanı olmasına yorumlanır.

Rüyada Pencere Görmek
   Rüyada pencere görmek; mutluluğa, sevince, huzura ve ferahlığa işaret edilen pencere rüyası kişinin tüm dert ve sıkıntıları geride bırakarak huzur için hayatını yaşamasına, iş hayatında yaşadığı olayları sorgulamak yerine onlardan pozitif ders çıkararak her şeyden mutluluk çıkarmasına, eski yaşantısına ait düşünce ve yapısını değiştirerek geçmişte yapamadığı bir çok güzelliğe yakınarak bundan sonraki kalan hayatını eğlenceli, mutlu, maddiyattan uzak yaşayacağına işaret edilir. Rüyada pencere görmek, bazen de pencerenin şekline göre farklı şekillerde simgelenir. Örneğin görülen pencere önü açık ve ferah sa kişinin tüm dert ve sıkıntılarından kurtularak huzuru bulacağına, gördüğü pencere kapalı ise karşısına çıkacak zorluklara, hane içinde yaşanacak üzücü olaylara yorumlanır.

Rüyada Açık Pencere Görmenin Psikolojik Yorumu
   Genel olarak kişilerin büyük bir karar vermek zorunda hissettikleri, bu yüzden sorumluluklarının arttığını ve strese girdiklerini gösterir. Zorlanılan bir durum içinde olunduğuna ve seçilen duruma göre geleceğin şekilleneceğine, kişinin bu kararı vermemek için sürekli erteleme yoluna gittiğine işaret eder.
Benzer Aramalar; rüyada pencereden girmek rüyada pencereden çıkmak rüyada pencere çerçevesi görmek rüyada pencerenin kırıldığını görmek rüyada pencereden bakmak rüyada kırık pencere camı görmek rüyada pencere silmek rüyada pencere görmek neye işarettir rüyamda gördüm tabiri tabirleri nedir ne demek demektir ne anlama gelir?

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2018 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi