Rüyada ACUR Görmek

   Rüyada acur görmek, çok makbul ve hayırlıdır. Rüya sahibinin şansının döneceği, kısmetinin ve işlerinin açılacağı, hayatının yoluna gireceği ve isteklerinin birer birer gerçekleşeceği anlamına gelir. Mutluluk, sağlık, eğlence, ağzı tadı ve keyif olarak değerlendirilir ve rüya sahibinin yaşamından yana kaçmış olan ağız tadının yerine geleceğine işaret eder. Sağlık ve zenginlik içinde rahat bir ömür yaşamaya tabir edilir.

Rüyada ACUR Görmek Rüya Tabirleri


Rüyada Acur Yemek

   Bir kişi eğer rüyasında acur yediğini görürse o kimse, yapacağı güzel ve hayırlı işler sayesinde takdir toplayacak, pek çok kişi tarafından tebrik edilecek ve günlerce kendisi hakkında övgü dolu sözlerle bahsedilecek demektir.

Rüyada Acur Toplamak

   Rüyada acur toplamak, karlı işlere girmeye, elde edilen kazanç ile birikim yapmaya ve gelecek adına iyi bir şeyler yapabilmek için kurulan hayalleri gerçekleştirme fırsatı elde etmiş olmaya tabir edilir.

Rüyada Acur Tarlası Görmek
   Rüyada acur tarlası görmek, rüya sahibinin muradına ereceğine ve tüm isteklerine kavuşacağına işaret eder. Kişi, arka arkaya pek çok başarı ve zafer elde edecek bu sayede ikinci bir iş yapma ya da işini büyütme şansına sahip olacak demektir.

Rüyada Acur Turşusu Görmek
   Rüyada acur turşusu görmek, kişinin hedeflerine çok yaklaştığına, bu kararla ve inançla devam ettiği takdirde istediği noktaya gelmeyi başaracağına ve çok önemli işlerin başına geçeceğine işaret eder. Kişi, ileride ailesinin gurur kaynağı olacaktır.

Rüyada Acur Turşusu Yemek
   Bir kişi eğer rüyasında acur turşusu yediğini görürse, meslek hayatında çok başarılı olacaktır diye yorumlanır. Rüya sahibinin makamının ve maaşının artacağına, rakiplerini gerisinde bırakacağına ve kendisine karşı kem gözlerle bakan kişileri de bertaraf edeceğine tabir edilir. Kişinin özellikle de kazançtan yana şansının açık olacağına yorumlanır.

İhya Rüya Tabirleri :
   Mevsiminde taze acur görmek hoş söz işitmeye, sevince, mal için sermaye temin etmeye delalet eder.


Seyyid Süleyman :
   Mevsiminde ve yeşil olmak şartı ile bu rüya iyidir. Ayrıca Bkz. Hıyar.
Benzer Aramalar; rüyada acur toplamak ne anlama gelir ruyada hıttı gormek rüyada acur görmek diyanet rüyada dalında acur görmek rüyada salatalık ve acur toplamak rüyada tüylü acur görmek rüyada hıta toplamak rüyada acur yemek diyanet rüyamda gördüm tabiri tabirleri nedir ne demek demektir ne anlama gelir?

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2018 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi