Rüyada ADAM VURMAK Görmek

   Rüyada adam vurmak, kişiyi heyecana sevk edecek, bir anda mutluluktan gözyaşı döktürecek sevilen biriyle karşılaşmak, o kimsenin iyi haberini almak anlamına gelir. İzi kaybedilmiş bir yakına kavuşmak şeklinde de yorumlanan rüya, müjdeli, güzel bir haber olarak yorumlanabileceği gibi, aynı zamanda kişinin birine güç vermesi, o kimseyi kollaması ve her zaman arkasında durması olarak da tabir edilir. Adam vurmak, bir sıkıntıdan sonsuza dek kurtulmak, köklü değişiklikler yapmak şeklinde de görülmelidir. Rüya sahibinin tahmin etmediği sonuçlarla karşılaşacağı iş girişimlerine de işaret eden rüya, güç kazanmak, itibarlı biri olarak başka kimselerin zayıflıklarını kapatmak ve onlara yardımcı olmak, böbürlenmeden yoluna devam edecek olmak manasına da gelir.

Rüyada ADAM VURDUĞUNU Görmek Rüya Tabirleri


Rüyada Silahla Adam Vurmak

   Silah ses demektir ve vurulan kişi tanınıyorsa o kimsenin hayatındaki büyük değişikliklere dair bilgi alınacak, haberleşilecek demektir. Dini açıdan yorumlandığında, rüya sahibinin doğru olmayan yollara girdiğine, karşısına çıkan kötü niyetli kimseleri ayırt edememesinden ötürü pek çok sıkıntı yaşayacağına, hayallerine ulaşmak isterken farkında olmadan inancından sapacak şekilde hareket edeceğine yorumlanır. Vicdanı rahatsız edecek olaylar yaşanacağına ve kişinin hayatındaki yanlışları silmek istese de başarılı olamayacağına, üzüntü duyacağına delalet eder.

Rüyada Adam Vurup Öldürmek

   Kötü ve aynı zamanda kişiyi uzunca bir süre perişan edecek bir haberin alınması demektir. Diri görmek anlamına gelse de, görülecek kişinin rüya sahibine mutluluk değil, tam tersi sıkıntı getireceğine tabir edilir. Bu rüyayı görenlerin sıkıntıları ailelerine de bulaşır ve sadece kendileri değil, sevdikleri insanlar da zorluklarla, ithamlarla ve haksızlıklarla karşılaşırlar. Uzun zaman boyunca yaşanacak kötü olayların başlangıcını ifade eder.

Rüyada Adam Vurmanın Psikolojik Yorumu
   Birine karşı ölümcül şekilde kin duymak, o insana zarar vermek için planlar yapmak veya fırsat kollamak demektir. Rüya sahibinin içini kemiren bir öfkenin giderek tehlikeli bir hale geldiğine alamet eden rüya kontrolün kaybedilmiş olduğunun da göstergesidir.
Benzer Aramalar; rüyada silahla adam öldürdüğünü görmek rüyada silahla adam yaralamak rüyada silahla adam öldürmek diyanet rüyada birini silahla vurduğunu görmek rüyada birine ateş etmek rüyada silahla adam vurulduğunu görmek rüyada adam yaralamak rüyada tüfekle birini yaralamak rüyamda gördüm tabiri tabirleri nedir ne demek demektir ne anlama gelir?

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2018 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi