Rüyada ADET OLMAK Görmek

   Rüyada adet olduğunu gören kişi dinine bağlı olmayan ve dini vecibelerden uzak olan biri olarak tabir edilir. Rüyada bir erkeğin eşinin adet olduğunu görmesi hayatta yaşanacak zorluk ve sıkıntıya delalet eder. Adamın karısı güzel ahlaklı biriyse yorum değişir ve dine bağlılığa delalet olunur. Rüyada adet olduğunu görmek doğru yoldan ayrılmaya, dürüstlüğü elden bırakmaya, Allah katında günah olan şeyler yapma eğiliminde olmaya ve günah işlemeye de işaret eder. Rüyada adet olmak sağlık sorunlarına da delalet eder. Sağlıklı bir kişinin rüyasında adet olduğunu görmesi o kişinin hastalanacağına işaret ederken gebe bir kadının adet olduğunu görmesi dünyaya bir erkek evlat getireceğine işaret eder.

Rüyada ADET OLMAK Rüya Tabirleri


Rüyada Kadının Adet Olduğunu Görmesi

   Bir kadının rüyasında adet olduğunu görmesi hayırlıdır. Şifa bulmaya ve evlat sahibi olmaya delalet eder.

Rüyada Bir Erkeğin Adet Olduğunu Görmesi

   Rüyada bir erkeğin adet olduğunu görmesi doğru yoldan ayrılarak kişinin zina yapmasına delalet eder. Bu kişi nikahı olmayan bir kadınla cinsel ilişkiye girecek demektir.

Rüyada Adet Kanı Görmek
   Rüyada adet kanı görmek iyi değildir, dürüstlükten uzaklaşmaya, dinden kopmaya ve günah işlemeye işaret eder.

Rüyada Karın Ağrısı Çekmek
   Rüyada karın ağrısı yaşayan kişi malını ya da parasını helal olmayan bir işe harcayarak, büyük bir maddi zarara uğrayacak ve sonradan çok üzülecek demektir.

Rüyada Kan Görmek
   Rüyada kan görmek hayırlı şekilde yorumlanmaz. Kişi için üzüntü, keder, sıkıntı ve zorluk anlamına gelirken, toplum için de büyük felaketler olacağına işaret eder.

Rüyada Arkadan Kan Gelmesi
   Rüyasında arkasından kan çıktığını gören kişi yanlış yoldan çıkacak ve sonunda doğru yolu bulacak demektir. Kan eğer rüya sahibine sürülürse helal olmayan parasını ya da kazancını elden çıkaracak demektir.
Benzer Aramalar; rüyada adet kanı görmek neye işarettir rüyada adet olduğunu görmek diyadinnet rüyada adet kanının aktığını görmek rüyada adet kanının elbiseye bulaştığını görmek rüyada tuvalette adet kanı görmek rüyada adet bezi görmek rüyada başkasının adet olduğunu görmek rüyada adet olduğunu hissetmek rüyamda gördüm tabiri tabirleri nedir ne demek demektir ne anlama gelir?

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2018 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi