Rüyada AFRİKALI Görmek

   Rüyada Afrikalı görmek, rüyayı gören kişinin farklı dillere, ülkelere ve kültürlere çok meraklı olduğuna, görmediği yerlere gitme hevesi taşıdığına, özellikle de yeni coğrafyalara gitmeyi çok istediğine işaret eder. Rüya sahibinin dünya turu yapmak gibi bir hayalinin olduğuna, bunun her zaman aklının bir köşesinde canlı durduğuna, yeni insanlarla tanışmak ve yeni lezzetler keşfetmek istediğine alamet eder.

Rüyada AFRİKALI Görmek Rüya Tabirleri


Rüyada Afrikalı Kadın Görmek

   Rüyayı gören kişinin olağan ve durgun giden yaşamına renk katacak, eğlenmesine ve oyalanmasına bu sayede de yaşadığı kötü günleri unutturacak olayların yaşanacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin daha önce yaşamadığı gelişmelerle karşılaşacağına bunun da kendisine çok iyi geleceğine yorulur.

Rüyada Afrika Kıtasını Görmek
   Rüya sahibinin çok heyecanlanacağı, büyük beklentiler içine gireceği, yerinde duramaz olacağı ve içini de kıpır kıpır edeceği bir davet alacağına ve bu davete büyük bir memnuniyet ve mutlulukla icabet edeceğine, istediği oranda da eğleneceğine ve keyif duyacağına rivayet edilir.

Rüyada Afrika Görmek

   Rüya sahibinin çok güzel ve büyük bir organizasyonda yer alacağına, tatil ya da dünya turuna çıkacağına rivayet edilir. Rüyayı gören kişinin belki hayatı boyunca bir daha hiç unutamayacağı günler geçireceğine delalet eder.

Rüyada Afrika Menekşesi Görmek
   Rüyayı gören kişinin riskli bir işe gireceğine, tekin olmayan kimselere para kaptıracağına, tüm malını ve parasını kaybetmenin eşiğine geleceğine işaret eder. Rüya sahibi güvende olmayacağı girişimlerde bulunacak demektir.

Rüyada Zenci Görmek
   Bu rüya bazı rüya tabirlerine göre hayır bazılarına göre de şer demektir. Rüyayı gören kişinin moralinin bozulacağına, başarılarının azalacağına yorulurken bir yandan da tam tersi şekilde kabul edilir ve rüya sahibinin ferahlayacağına, rahatlayacağına ve huzur bulacağına alamet ettiği şeklinde tabir edilir.
Benzer Aramalar; rüyada afrikada oldugunu görmek ruyada zencı erkek gormek nedır rüyada afrikalı bebek görmek rüyada afrika ülkesine gitmek rüyada güney afrikaya gitmek rüyada afrika gittiğini görmek ruyada zencı bebek gormek nedır rüyada kara adam görmek rüyamda gördüm tabiri tabirleri nedir ne demek demektir ne anlama gelir?

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2018 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi