Rüyada AĞABEY Görmek

   Rüyada ağabey görmek, güç ve kudret sahibi olmaya, tüm zorluklarla baş edebilme cesaretine sahip olmaya ve acıya karşı dirençli hale gelmeye delalet eder. Rüya sahibinin çelik gibi sinirleri olduğu, bu sayede de sıkıntılardan ve zorluklardan en az zararla çıkmayı başardığı anlamına gelir. Rüyada ağabey görmek, aynı zamanda rüyayı gören kişinin canının güvende olduğuna işaret eder.


Rüyada AĞABEY Görmek Rüya Tabirleri


Rüyada Kardeş Görmek
   Rüyada kardeş görmek, kişinin hiçbir zaman yalnızlığa düşmeyeceğine, kendisini çaresiz ya da güçsüz hissetmeyeceğine tabir edilir. Rüya sahibi hayatı boyunca hiçbir korku, şüphe ya da endişe yaşamayacak bu sayede kafası da içi de huzurlu olacak demektir.

Rüyada Abla Görmek
   Rüyada abla görmek, rüya sahibinin yüzünün gülmesini sağlayacak olayların yaşanacağına, hayatında hayırlı ve güzel gelişmelerin meydana geleceğine delalet eder. Kişi üst üste pek çok sürpriz yaşayacak demektir.

Rüyada Baba Görmek
   Rüyada baba görmek, rüyayı gören kişinin hayatı boyunca hiçbir vakit sırtının yere gelmeyeceğine, azmi ve inancı sayesinde her türlü zorluğun altından aslanlar gibi çıkacağına yorulur. Hem maddi hem de manevi anlamda güç kazanmaya işaret eder.

Rüyada Anne Görmek
   Rüyada anne görmek hayırlı ve müjdeli haberlere tabir edilir. Kişinin gelirinin artacağına, işlerinin çoğalacağına ve bu sayede hanesinde bolluk, bereket olacağına delalet eder. Bu rüya aile içindeki anlayışa, bağlılığa ve mutluluğa yorulur.

Rüyada Dayı Görmek
   Rüyada dayı görmek, rüyayı gören kişinin sığınma ve ait olma duygusuna tabir edilir. Rüya sahibinin kendini bazen bir çocuk kadar savunmasız hissettiğine, düştüğü yerden ancak birilerinin el uzatmasıyla kalkabileceğine inanışına işaret eder.

Rüyada Hala Görmek
   Rüyada hala görmek, kişinin bir işinin kendi lehine noktalanacağına ve bu sayede rahata ve huzura kavuşacağına yorulur.

Benzer Aramalar; rüyada ağabey ile konuşmak rüyada abimi görmek ne demek rüyada abi görmek neye işarettir rüyada abi görmek diyanet rüyada abiyi sinirli görmek rüyada abi ile konuşmak rüyada abi görmek diyadinnet rüyada abiyle konuşmak rüyamda gördüm tabiri tabirleri nedir ne demek demektir ne anlama gelir?

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2018 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi