Rüyada AĞAÇ ALTINDA YATMAK Görmek

   Rüyada ağaç altında yatmak, hayat şartlarında iyileşme olacağını ve mevcut her türlü durumun iyiye gideceğini ifade eder. Rüya sahibi için hayırlı mallara sahip olacağını, her türlü maddi konuda şansının yaver gideceğini ve dünyevi arzularına kavuşabilmek için şartların olgunlaştığını bildirir. Aynı zamanda kişinin evlenip yuva kurmak için uygun bir eş bulacağını, kurduğu ailede her türlü mutluluğu sonuna kadar yaşayacağını da tabir eder.
   Ağaç altında uyuyan kişilerin tüm ömürleri huzur içinde geçer ve hastalıklar sona erer. Birlik ve beraberliği simgeleyen bir rüya olduğu için aynı zamanda toplumsal barışı, kişinin yaşadığı ülke veya şehirde insanların refaha ereceklerini de müjdeler. Aile içinde farklı fikirleri olan veya çatışma yaşayan kimselerin ortak noktalarda buluşacaklarını ve aralarındaki husumeti sona erdirme kararı alacaklarını, sulh içinde yaşayarak kendilerinden sonraki nesillere, çocuklarına iyi örnek olacaklarını bildirir.

Rüyada AĞAÇ ALTINDA YATTIĞINI Görmek Rüya Tabirleri


Rüyada Ağaç Altında Uyumak
   İlham verici bir hayata sahip olmak, evlatlarına doğruluğu, hakkı ve adaleti öğütleyen bir ebeveyn olmak manasına gelir ve kötülüklerden uzak kalınacağını işaret eder. Rüya sahibinin kalbini her zaman temiz tuttuğunu, her insana iyi niyetle yaklaştığını ve salih bir kul olduğunu işaret ederken, zaman zaman kötü niyetli insanların hedefi haline gelineceğine fakat yaşanan haksızlıklara aynı şekilde cevap vermeyerek iyi ameller işlemeye devam edileceğini delalet eder.

Rüyada Ağaç Altında Oturmak
   Ailevi meseleleri çözmek, her bir aile ferdiyle konuşmak ve onların dertlerine çareler bulmak demektir. Rüya sahibinin her konuda anlayışlı davranarak sahip olduğu mutluluğu, huzuru koruyacağına, hem iş yaşantısında, hem de ev hayatında dayanışma içinde hareket ederek arzuladığı hayatı kuracağını tabir eder.

Rüyada Ağaç Altında Ağlamak Görmek
   Rüyada ağaç altında ağladığını görmek; iş hayatınızda huzursuz olacağınız, sizi mutsuz edecek olaylarla karşı karşıya kalarak, istenmeyen suçlamalar ortasında kalacağınıza, maddi ve manevi anlamda zarar görmenize vesile olacak, yapılan suçlamalarla sizi ve sevdiklerinizi zor duruma düşürecek olaylar ortasında kalarak kısa süreli de olsa huzurunuzun ve tadınızın kaçacağına işaret edilir. Rüyada ağaç altında ağladığını görmek, aynı zaman da dilek tutmaya, sevdiklerinizle vakit geçirmeye, hayır getirecek bir çok işe nail olarak manevi hayatınızı zenginleştireceğinize yorumlanır.

Rüyada Ağaç Altında Saklanmak Görmek
   Rüyada ağaç altında saklandığını görmek; yaptığınız bazı kötü zararlı işlerin üstünü kapatmak için çevrenizde ki insanlardan uzaklaşarak kendinize sığınak yapmanıza, duyduğunuz pişmanlıktan dolayı yakınlarınız tarafından affedilerek eski normal hayatınıza dönmenize yorumlanırken, bu rüya aynı zamanda hak yolunu terk etmiş, onun buyruklarına karşı gelmiş bir kişinin hak yoluna dönmesine de delalet eder.

Rüyada Ağaç Altında Gölgelenmek Görmek
   Rüyada ağaç altında gölgelenmek görmek; iş hayatınızda yaşadığınız sıkıntılardan ve zorluklardan biraz olsun kurtulmak amacıyla bulunduğunuz ortamdan uzaklaşarak kedinizi farklı mekanlara adayacağınıza, sevdiklerinizle sık sık seyahatler düzenleyerek eğlenceli aktivitelerde yer alacağınıza, çevrenizde yaşanan sorunları tek tek bertaraf ederek hayatınızda yaşanan ufak tefek sorunları bertaraf edeceğine, kısa zamanda yükselerek mevki ve makam yönünden umduğunuz mevkiye ulaşacağınıza işaret edilir.

Rüyada Ağaç Altında Yatmanın Psikolojik Yorumu
   Bir süreliğine de olsa kişinin her şeyi geride bırakmak, sakinleşmek, dingin bir hayat yaşamak ihtiyacı içinde olduğunu, zihnen çok yorgun hissedildiğini ve yaşanan hayatın kişiyi yıprattığını ifade eder. Sorumluluklarını paylaşmak ve üzerindeki yükü hafifletmek isteyen kişilerin gördüğü rüyalardan biridir.


Benzer Aramalar; rüyada büyük ağaç görmek rüyada ağaç gövdesi görmek rüyada yeşil ağaç görmek rüyamda gördüm tabiri tabirleri nedir ne demek demektir ne anlama gelir?

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2018 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi