Rüyada AĞAÇ DALI Görmek

   Rüyada ağaç dalı görmek, aile ile tabir edilir. Aile bireylerinin gerek evlilik, gerekse doğum yoluyla çoğalacağına ve sülalenin genişleyeceğine işaret eder. Torunlara, evlatlara, gelinlere, damatlara ve dünürlere işaret eder. Bir kişi eğer rüyasında dalların budaklandığını ya da çiçeklendiğini görürse o kişiye yakında evlat sahibi olacağı müjdesi verilecek demektir. Bu rüya aynı zamanda hayırlı ve yeni yuvalar kurmaya ve evlatlardan yana şanslı olmaya alamet eder.


Rüyada AĞAÇ DALI Görmek Rüya Tabirleri


Rüyada Ağaç Dalı Kesmek
   Rüyada ağaç dalı kesmek, iyi değildir ve uğursuzluk olarak kabul edilir. Kişinin başının derde gireceği, işinin gücünün bozulacağı, malının ve parasının azalacağı bazı yollara sapacağı ve günah işleyeceği, ayıp yapacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Ağaç Dalı Kırmak
   Rüyada ağaç dalı kırmak da şerli olaylar yaşamaya işaret eder ve hayırlı şekilde yorumlanmaz. Rüyayı gören kişinin bazı kişileri kıracağına, haksızlık edeceğine ve kendine küstüreceğine tabir edilirken bir diğer yandan da yaşanacak olan bir vefata alamet eder.

Rüyada Yeşil Ağaç Dalı Görmek
   Rüyada yeşil ağaç dalı görmek ya da yeşil yapraklı bir ağaç dalı görmek, rüya sahibinin hayatının güzelliğinden ve sahip olduklarının bolluğundan dolayı yaşamından razı geleceğine, güzel evlatlar yetiştireceğine ve onlara harcadığı emeğin karşılığında onlardan vefa göreceğine delalet eder.

Rüyada Kuru Ağaç Dalı Görmek
   Rüyada kuru ağaç dalı görmek; düşmana, kötü niyetli insanlara ifade edilen bu rüya kişinin iş hayatınında zorluklarla karşı karşıya kalarak ilerlemesine engel olacak olaylarla karşılaşacağına, dost gibi görülüp yakın gördüğü kimselerden zarar görerek yaptığı işte başarısızlığa sebep verecek olaylarla karşı karşıya kalacağına ifade edilir. Rüyada görülen kuru ağaç dalı aynı zaman da fitne fesat kimselere, hastalıklara, huzurunuzun kaçmasına sebep verecek olaylarla karşı karşıya kalmasına yorumlanır.

Rüyada Ağaç Dalı Dikmek Görmek
   Rüyada ağaç dalı diktiğini görmek; kişinin hayatında olumlu gelişmeler yaşanacağına hayatının bir anda değişeceğine maddi sıkıntılarının son bulup feraha kavuşacağına ailesiyle birlikte kısa süreli eğlence amaçlı tatile çıkacağına üst üstüne mutlu günler yaşayacağına işaret eder. Rüyada ağaç dalı  diktiğini görmek, aynı zaman da hayır amaçlı yapılan bir işle tabir olur. Kişinin büyük bir dileğinin kabul göreceğine buna karşılık hayrını yerine getirmesine yorumlanır.

Rüyada Yeşil Yaprak Koparmak
   Bir kişi rüyasında ağacın dallarından hala yeşil olan yaprakları kopardığını görürse rüyası, o kişinin tüm hayallerinin gerçekleşeceğine, işinin, gücünün ve şansının yaver gideceğine, zenginliğinin artacağına ve geleceği için hayırlı olan bazı adımlar atacağına ve büyük projelere gireceğine işaret eder.

Rüyada Ağaçların Yaprak Açtığını Görmek
   Rüyada ağaçların yaprak açtığını görmek, kişinin kendini hak yoluna ve inancına adayacağına ama dünyanın nimetlerini ve güzelliklerini yaşamayı da ihmal edeceğine tabir edilir.


Benzer Aramalar; rüyada kuru ağaç dalı görmek rüyada kuru ağaç dalı kırmak rüyada yeşil yapraklı dal görmek rüyada kuru ağaç dalı kesmek rüyada ağaç dalı kırılması rüyada ağaç dalı toplamak rüyada ağaç dalı kesmek rüyada ağaç kırıldığını görmek rüyamda gördüm tabiri tabirleri nedir ne demek demektir ne anlama gelir?

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2018 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi