Rüyada BİRİNİN SAÇINI KESMEK

   Rüyada birinin saçını kesmek, kendine ait bir iş yeri sahibi olanlar için çalışanlardan birinin işine son vermek, işten çıkarmak manasına gelirken, rüya sahibinin yapılan bir yanlışı affetmeyeceğini ve bu kimseyi hayatından çıkararak ona ders vereceğini işaret eder. Aynı zamanda birinin üzülmesine, kalbinin kırılmasına neden olmak demektir. Farklı anlamlara gelen rüya, görülen kişinin tanınması halinde o kimseye iyilik yapmak şeklinde yorumlanır. Bu kimseye elini uzatmak, zor gününde yardımcı olmak ve para vermek demektir. Hiç tanımadığı birinin saçını kesen kişi bekarsa karşısına menfaatine düşkün, paragöz birinin çıkacağını, bu kimseyle izdivaç yapılması halinde kişinin kendisini kullanılmış hissedeceğini ve sevgisine karşılık göremeyeceğini delalet eder.


Rüyada BİRİNİN SAÇINI KESTİĞİNİ Görmek Rüya Tabirleri


Rüyada Birine Saçını Kestirmek
   Tanımadığı birine saçını kestirdiğini gören kişiler ticaret yaptıkları kimselere güven duymadıkları için endişe yaşarlar veya gerçek hayatta haklarında çok şey bilmedikleri biriyle ortaklık kurarlar. Para meselelerinde güvensizliğe neden olacak durumlara işaret eden rüya, kişinin acele karar vermesi neticesinde umduklarını bulamayacağına ve yapmak istediği değişikliklerden netice alamayacağına alamettir.

Rüyada Saçını Kestiren Birini Görmek

   Tanıdığı birinin saçını kestirdiğini görmek, o kimsenin hayatında iyi yönde değişiklikler olmasına tanıklık etmek, bu kimsenin ev veya iş değişikliğini öğrenmek demektir. Öte yandan rüya sahibinin alacağı bazı radikal kararların ve yapacağı değişikliklerin yakın çevresini de doğrudan ilgilendireceğini, kendisine öneriler veren bir arkadaşını dinleyeceğini ifade eder. Aynı zamanda bir arkadaşın mevcut ilişkisinin sona erdiğini, evliyse boşandığının haberini almak demektir. Bekar bir bayanın saçını kestirdiğini görmek, o kimsenin evliliğine şahit olmak yahut ilişkisini öğrenmek anlamına gelir.

Rüyada Birinin Saçını Kesmek Ne Demek?
   Rüyada birinin saçını kesmek, bu rüya kişiler için uyarı niteli taşır. Rüyada birinin saçını kesmek, o kişiye yönelik yapılan güzelliklere işaret edilirken, tanımadığınız bir kimsenin saçını kesmek ise kişinin rızkını keseceğine işaret eder. Rüyada birinin saçını kesmek, aynı zaman da yolculuğa çıkmaya, sevdiklerinizden ayrı kalmaya yorumlanır.

Rüyada Birinin Saçını Örmek

   Rüyada birinin saçını örmek; kişiye yapacağınız maddi ve manevi yardıma, hayır duası almaya yorumlanır. Rüyada birinin saçını örmek aynı zaman da uzun zamandır uğraş vererek emek sarf ettiğiniz bir işte başarıya ulaşarak mutluluğa ereceğinizi işaret eder. Kişinin görmüş olduğu bu rüya bazen de mertebeye ermeye, yükselişe, kazanç sahibi kimselerden destek görmeye tabir edilir.

Rüyada Birinin Saçını Kesmenin Psikolojik Yorumu
   Kişinin bir gönül hikayesinden ötürü kalp kırıklığı yaşadığını ve bu kimseyi unutmak için kendisini farklı yönlere adapte etmeye çalıştığını, yaşananları unutmak için var gücüyle uğraştığını, bu kimseyle arasındaki her türlü bağı kesip atmak istediğini bildirir.
Benzer Aramalar; rüyada başkasının saçını kesildiğini görmek rüyada başkasının saçını kısa görmek rüyada başkasının saçını görmek ne demek rüyada eşinin saçını kesmek rüyada erkek çocuğun saçının kesilmesi rüyada kızının saçını kesmek rüyada annenin saçını kesmek rüyada birinin benim saçımı kestiğini görmek rüyamda gördüm nedir ne demek demektir ne anlama gelir?

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2018 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi