Rüyada DERİNİN ALTINDA KURT Görmek

   Rüyada derinin altında kurt görmek hayra yorulmaz ve kişinin çok yakınından alacağı bir darbeye dikkat çeker. Hiç akla gelmeyen, kişinin her zaman güvendiği, değer verdiği birinin kötü düşünceler içinde olduğuna, rüya sahibine zarar verecek türden davranışlar sergileyeceğine, arkasından iş yaparak onu zor duruma düşüreceğine delalet eder. Hane içindeki düşmanlığa da yorumlanan rüya, kişinin içini kemiren kuşkuların giderek yoğunlaşacağına, ailesine, arkadaşlarına ve akrabalarına karşı güveninin kırılacağına alamettir. Rüya sahibinin üstünden kazanç elde eden, kişinin her türlü imkanını izni olmadan kendi menfaatine kullanan birinin varlığına da yorumlanır. Özellikle son zamanlarda maddi kayıplar veya hırsızlık gibi durumlar yaşanabileceğini, kişinin güvendiği insanlara dikkat etmesi gerektiğini işaret eder.


Rüyada DERİNİN ALTINDA KURT Görmek Rüya Tabirleri


Rüyada Derinin Üstünde Kurtcuklar Görmek
   Derinin üstünde gezinen kurtcuklar görmek hayra yorulur zira kişinin dostunu, düşmanını bileceği, her konudan emin olabileceği bir zaman yaşayacağını, kendisine komplo kurmak isteyenlerin oyunlarını bozacağına ve doğruyu yanlışı ayırt ederek rahat bir nefes alacağına delalettir. Aynı zamanda aile içinde sorumsuz davranışları olanları uyaracak olan rüya sahibinin kazancı konusunda daha da titiz davranacağını işaret eder. Kişiyi sömüren insanların ifşa olacağı, gereksiz yüklerden kurtularak rahat edileceği anlamına gelir.


Rüyada Deriden Kurtları Çıkarmak

   Derisinin altındaki kurtları çıkarıp öldürmek, sömürücü, ikiyüzlü insanları hayatından çıkarmak demektir. Kem gözlü, nazar eden, kişinin rızkında, nasibinde, kısmetinde gözü olan kötü niyetli insanlardan uzak kalmak, bu kimselerin kötülüklerini yüzlerine vurmak demektir. Rüya sahibinin saflığından yararlananların şoka uğrayacaklarını ve artık kişiden eskisi gibi fayda sağlayamayacaklarını delalet eder.
Benzer Aramalar; deri altında kurt kurtun görülmesi rüyada beyaz kurtçuk görmek rüyada vücudundan kurtçuk çıktığını görmek rüyada küçük kurt böcek görmek rüyada kurtçuk temizlemek rüyada kurtçuk görmek diyadinnet rüyada vücuttan beyaz kurt çıkması rüyada kurtçuk öldürmek rüyada saçından kurtçuk dökülmesi rüyamda gördüm nedir ne demek demektir ne anlama gelir?

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2018 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi