Rüyada GENİŞ EVE TAŞINMAK

   Rüyada geniş eve taşınmak, kişinin çok iyi bir ruh hali içinde olduğuna ve mutlu hissettiğine, iş hayatı kadar özel hayatında da her şeyin yolunda gittiğine yorumlanır. Temiz, ferah ve geniş bir eve taşınmak yaşanacak büyük bir değişikliğin habercisi olduğu gibi, sürpriz gelişmeleri de ifade eder. Genellikle olumlu sonuçlanacak, mutluluk verici olayların yaşanacağını, mevcut huzurun uzun zaman daha bozulmayacağını bildirir. Geniş eve taşınmak aile olmak ya da ailenin büyümesi manasına geldiğinden, yeni bir bebeğin habercisi olarak da görülmelidir. Eğer kişi bekarsa evleneceği kişinin çok geniş bir sülalesi olacağına, kalabalık ve birbirine tutkuyla bağlı bir ailenin içine gireceğine yorumlanır. Geleceğin ferah olacağına, pek çok isteğin zorluk çıkmadan gerçekleşeceğine, emellere ulaşılacağına delalettir.


Rüyada GENİŞ EVE TAŞINMAK Rüya TabirleriRüyada Geniş Ev Almak

   Büyük bir maddi yatırım yapacak olan rüya sahibinin, yakın zamanda bu yatırımdan çok daha büyük paralar kazanacağına ve kar elde edeceğine yahut mal varlığına yenilerini katarak daha da zenginleşeceğine yorumlanır. İş hayatında meydana gelecek büyük bir değişimi de ifade eden rüya, güzel bir yol ayrımına gelineceğini, ne şekilde kararlar alınırsa alınsın sonunun hayırlara vesile olacağını delalet eder.

Rüyada Geniş Ama Eski Bir Eve Taşınmak
   Ailesinin ve sevdiklerinin sözlerini dinlemeyerek kendi burnunun dikine giden, kendilerine ait bir yaşam kurmak isteyen ama hatalı kararlar alan kişilerin nihayetinde eski düzenlerine geri döneceklerini bildirir. Fazla uçuk hayaller kurmanın ve gerçeklerden uzaklaşmanın neticesinde yaşanacak hayal kırıklığına vurgu yapan rüya, mevcut sorunların çözülebilir olduğunu kabullenerek rahatlamanın, boşuna savaşmak yerine, mevcut koşulları kabullenmenin daha hayırlı olacağını da bildirir.

Rüyada Geniş Eve Taşınmak Ne Demek?
   Rüyada geniş eve taşınmak, genellikle hayra delalet eden bu rüya kişinin ailesi ve sevdikleriyle yaşadığı hayat tabir edilir. Rüyasında geniş haneye taşınan kimse evlilik makamına ererek hayatını kısmetiyle birleştirir. Rüyada geniş eve taşınmak, ailenizin genişlemesine, mutluluğunuzun artmasına, size hayır getirecek güzelliklere yorumlanır. Bu rüya bazen de resmi makamlarda yer alarak söz sahibi olmaya, başarılı süre gelen iş hayatına tabir edilir.

Rüyada Yeni Eve Taşınmak

   Rüyada yeni eve taşınmak; hayatınızı eğlenceli hale getirecek aktiviteler yapmaya, şansınızın yaver gitmesine yorumlanır. Kişinin rüyasında yeni eve taşınması, huzur için de yaşayacağı hayata, elde ettiği başarılara, rızka tabir olunur. Rüyada yeni eve taşınmak, olumlu olduğu kadar bu rüyanın tersi de kişi için olumsuzluğa, yaşanan kötülüğe, haksız elde ettiğiniz kazanca delalet eder.

Rüyada Geniş Eve Taşınmanın Psikolojik Yorumu
   Kişinin her anlamda kendisini güvende ve iyi hissettiğini, ruh halinden fiziki koşullara kadar pek çok durumda mutlu olduğuna yorumlanır. Aileye, dostluğa ve arkadaşlığa verilen önemin, sosyal ortamlarda keyif almanın da ifadesidir.
Benzer Aramalar; rüyada yeni eve yerleşmek rüyada yeni eve taşınmak islami rüyada yeni eve taşınmak diyadinnet rüyada eşyalı eve taşınmak rüyada çok odalı ev görmek rüyada büyük ev görmek neye işarettir rüyada güzel eşyalı ev görmek rüyada geniş oda görmek rüyamda gördüm nedir ne demek demektir ne anlama gelir?

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2018 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi