Rüyada SAÇININ KELLEŞTİĞİNİ Görmek

   Rüyada saçının kelleştiğini görmek, sıkıntılara, kedere ve hastalıklara işarettir. Rüyayı gören kimsenin hayatında düzensizliklerin baş göstereceğine, hane içinde çatlak seslerin yükselmesi ve herkesin kendi başına hareket etmesi üzerine aile birliğinin sarsılacağına yorumlanır. Otorite kaybına da vurgu yapan rüya, çocuklarına ve eşine sözünü dinletemeyecek olan rüya sahibinin iktidarının zayıflayacağını, olayların gidişatından ötürü kontrolünü kaybedeceğini bildirir. İş yaşantısında da sıkıntıların habercisi olan rüya, ortaklıkların bozulacağını, çalışma arkadaşlarıyla vuku bulacak kavgaları veya kırıcı konuşmaları da ifade eder. Pek çok sıkıntının ve hastalığın arka arkaya gelmesinin kişinin üzerinde baskı oluşturacağı ve üzüntüsünü sürekli içine atan rüya sahibinin depresyona gireceğini, ruhsal açıdan iyi hissetmeyeceğini işaret eder.


Rüyada SAÇININ KELLEŞTİĞİNİ Görmek Rüya Tabirleri


Rüyada Saçının Döküldüğünü Görmek

   Ailede ortaya çıkacak bazı üzücü olayların ve yaşanacak felaketlerin, ağır hastalıkların, uzun süren sorunların delaletidir. Kişinin kendisinin ya da birinci derecede yakınlarının başına gelecek kaza ya da ağır bir soruna yorumlandığı gibi, özel hayat dışında da kötü haberlerin geleceğini bildirir. İş konusunda şanssızlıkların yaşanacağını, gelirdeki azalma neticesinde borç batağına girecek olan rüya sahibinin para sorunları nedeniyle ailesini geçindirmekte her geçen gün daha da zorluk çekeceğini işaret eder.

Rüyada Kel Kaldığını Görmek

   Tamamen kel kaldığını görmek sahip olunan her türlü malın elden çıkacağını veya kaybedileceğini tabir eder. İcra nedeniyle eve, iş yerine haciz gelmesi, işten kovulmak, uzun süre iş bulamamak demektir. Evli kimselerin evliliklerinin bozulacağını, yalnız kalacaklarını ve dost çevrelerinde de ciddi azalmalar olacağını, bekarlar için de kısmetlerinin kapanacağı bir döneme gireceklerini bildirir.

Rüyada Saçının Kelleştiğini Görmek İslami Anlamı?
   Rüyada saçının kelleştiğini görmek; İslami olarak ifade edilen bu rüya kişinin inancına yönelik soğukluğuna, dini vecibeleri yerine getirmek yerine hayatını kötülükle sürdüreceğine yorumlanır. Rüyada saçının kelleştiğiini görmek, aynı zaman da hayattan soğumaya, insanlara kötülük yapmaya, şeytanın oyunlarına yenik düşmeye tabir edilir.

Rüyada Saçının Kelleştiğini Görmenin Psikolojik Yorumu
   Derin bir yalnızlık, kimsesizlik duygunun kişiye hakim olduğunu, sosyal çevreyle olan bağda zayıflamaların meydana geldiğini bildirir. Giderek içine kapanan, sıkıntılarını veya üzüntülerini başkalarıyla paylaşmaya yanaşmayan, sıkılgan kimselerin ruh hallerini ifade eder.
Benzer Aramalar; rüyada saçlarının tutam tutam döküldüğünü görmek rüyada başkasının saçının döküldüğünü görmek rüyada kel olduğunu görmek rüyada saçların kopup eline gelmesi rüyada saçının bir kısmının kel olduğunu görmek rüyada saçının bir kısmının döküldüğünü görmek rüyada saç kopması rüyada saçlarının seyreldiğini görmek rüyamda gördüm nedir ne demek demektir ne anlama gelir?

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2018 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi