Rüyada SAL Görmek

   Rüyada sal görmek, rüyayı gören kişinin arif, bilge, makam, şan şöhret, başarı sahibi olacağına, itibar göreceğine, rahata kavuşacağına, eğlenceli günler yaşayacağına, gönlüne göre yaşamanın yollarını bulacağına, imkanları kendisine dilediği şekilde hareket etme ve adım atma fırsatı vereceğine rivayet edilir. Rüya sahibinin ticaret ehli kimse olacağı kadar, ağzının tadını bileceğine de alamet eder.


Rüyada Salın Görülmesi rüyada su üzerinde kayıkla gezmek rüyada kayıkla denize açılmak rüyada karada kayık görmek rüyada kayığa binmek kürek çekmek rüyada gölde sandalla gezmek rüyada kayığın su alması rüyada sandal görmek neye yorumlanır rüyada deniz üzerinde kayıkla gezmek

Rüyada SAL Görmek ne demektir?Rüya tabiri nedir?

Rüyada SAL Görmek Rüya Tabirleri


Rüyada Sala Binmek
   Rüyayı gören kişinin hazırdan mal ve para edineceğine, bu sayede çok kolay bir hayatı olacağına, kurulu bir düzene kısa yoldan ulaşacağına, geçimini sağlamak için hiçbir zorlukla karşılaşmayacağına bu sayede hayatın güzelliklerinin farkına vararak ve onlardan istifade ederek yaşayacağına işaret eder.

Rüyada Kayık Görmek
   Rüyayı gören kişinin rahat içinde yaşayacağına, gece gezmelerinden, lüks restoranlarda yemek yemekten, iyi markalardan giyinmekten ve tatillere gitmekten geri kalmayacağına, dünyanın hiçbir nimetinden, lüksünden ve keyfinden mahrum kalmayacağına tabir edilir.

Rüyada Sandal Görmek

   Rüyada sandan görmek hem hayır hem de şer olarak kabul edilir. Rüyayı gören kişinin çok sevdiği, inandığı, birlikte çok şey paylaştığı bir kimse tarafından deyim yerindeyse sırtından bıçaklanacağına ve yarı yolda bırakılacağına yani ihanete uğrayacağına yorulurken bir yandan da rüya sahibine hoşluk, ferahlık ve moral getirecek bir kimsenin varlığına yorulur.

Rüyada Gemi Görmek
   Rüyayı gören kişinin işiyle büyüyeceğine, rütbe alacağına, saygınlık kazanacağına, zenginlik, bolluk, bereket bulacağına tabir edilir. Rüya sahibinin yaşam şartlarının yükseleceğine, imkanlarının çoğalacağına ve hayatının kusursuz hale geleceğine rivayet edilir.

Rüyada Tekne Görmek
   Rüyayı gören kişinin kariyer edinme hayalini gerçekleştirmek için eşsiz fırsatlara sahip olacağına, bu sayede güzel ve doğru işler yapacağına, başarılarını ispat edeceğine, dikkat çekeceğine, ön planda kalmayı sağlayacağına, her geçen gün daha profesyonel olacağına alamet eder.
Benzer Aramalar; rüyada sal yapmak rüyada sal görmek ne demek rüyada sal taşımak rüyada sal ile denize açılmak rüyada sal ile denizde gezmek rüyada sal a binmek rüyada denizde sal ile gezmek rüyada su üzerinde kayıkla gezmek rüyada kayıkla denize açılmak rüyada karada kayık görmek rüyada kayığa binmek kürek çekmek rüyada gölde sandalla gezmek rüyada kayığın su alması rüyada sandal görmek neye yorumlanır rüyada deniz üzerinde kayıkla gezmek sandal sandalla sandaldan rüyamda gördüm nedir ne demek demektir ne anlama gelir?

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2018 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi